Teknolojinin geliştiği bu günlerde keyifle gezip tatile çıkmak için yola çıkarken teknolojiden mutlaka yararlanıyoruz. Nasıl mı? Elbette gideceğimiz şehri ya da semti haritalar sayesinde bularak. Gerçekten bu durum mucizevi bir buluş. Geçmişte sokaktan geçen insanlara yol sorduğumuzda onların fark anlatışlarıyla karşılaşırdık şimdi ise dijital bir ekranın içerisinde bize yol  gösteren çeşitli oklar bulunuyor. Şaşırtıcı ve güzel bir durum bu. Elbette teknoloji sayesinde her birimizde bulunan akıllı telefonların içerisine de Haritalar uygulaması vardır.

Akıllı telefonların içerisinde bulunan çeşit çeşit uygulamalardan biri olan Google Haritalar sayesinde artık bulunmayan bir semt, sokak kalmayacak. Geçmişteki adres bulamama anılarınızı unutun. O eski, can sıkıcı anılar geride kaldı. Şimdi teknoloji sayesinde tüm sokak isimlerini ve çeşitli ayrıntıları içerisinde barındıran Google haritalar uygulaması sizlerin de işini kolaylaştıracak. Android Google haritalar uygulaması hakkında bilgi vermem gerekirse;  Android cihazlarda çok yüksek bir indirme oranına sahip olan Google haritalar oldukça gerekli bir uygulamadır, toplamda 220 ülkenin kapsamlı olarak detayları bulunmaktadır. Sesli GPS seçeneği ise oldukça ilgi çekicidir. Android Google haritalar sizler için çok faydalı bir uygulamadır belirttiğim gibi. Android Google Haritalar uygulamasında trafiğin durumunu görmeniz de mümkün. Trafiğin sıkışık olup olmadığını ve gideceğiniz yere ne kadar zamanda gideceğinizi hesaplamanız açısından yararlı bir uygulamadır.

Sizler de bu uygulamayı akıllı telefonlarınıza rahatlıkla yükleyebilirsiniz. Tatile çıkarken yanınızda bulunan akıllı telefonlarınızdaki Google Haritalar uygulaması sayesinde siz de yolunuzu rahatlıkla bulabilirsiniz. Karmaşık yollar artık size daha rahat ulaşılabilir gelecek.

 


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz