Haftanın Android Uygulamaları

WHATSAPP WALPAPER

Anında mesajlaşma yazılımı WhatsApp Messenger için duvar kağıdı paketi uygulamasını barındırıyor. Bu uygulamayı cihazınıza yükleyerek WhatsApp Messenger’ı farklı duvar kağıtlarıyla kullanmayı sağlayabilirsiniz. Uygulamayı nasıl kullanabilirsiniz; Uygulamayı cihazınıza yükledikten sonra WhatsApp Messenger’ı çalıştırmanız gerekiyor. Ayarlar  Sohbet Ayarları  Duvar kağıdı  WhatsApp kısayolunu takip edin. Açılan galeriden kullanmak istediğiniz duvar kağıdını seçmeniz gerekmektedir.

İMO

Aileni ve arkadaşlarını ücretsiz arayıp mesaj gönderebilirsiniz. Telefon ve sms ücretlerin artmasın 3G 4G veya WiFi ile sınırsız ücretsiz mesaj ve arama Yüksek kaliteli görüntülü ve sesli aramalar Arkadaşların aile ev arkadaşların ve diğerleriyle grup sohbeti yapabilirsin Fotoğraf ve video paylaşabilirsin Ücretsiz etiketlerle kendini ifade edebilirsin Android tabletler için optimize edilmiş bir şekilde uygulandı.

HOT OR NOT

Hot or Not etrafındaki çekici insanları sana gösteren ve onların seni görmesini sağlayan orijinal bir oyun uygulamasıdır. Facebook ile giriş yapabilirsiniz, en güzel fotoğraflarınızı yükleyebilirsiniz ve oyun oynamaya başlayabilirsiniz.

Bu oyun hem sizin hem arkadaşlarınızın ne kadar popüler olduğunu bir müzik festivalinde bir üniversite kampüsünde veya bir şehirde takılıyor olabileceğiniz etraftaki çekici insanların bir listesini size verilecek. Etrafınızdaki insanlarla artık çok eğlenceli bir şekilde tanışıp sohbet edebileceksiniz

 

TİNDER

Yeni ve ilginç insanlarla tanışmanın en eğlenceli şeklini sağlayan bir uygulamadır.  Beğenirsen sağa çek veya pas geçersen sola çevir, beğendiğin biri de seni beğenirse bu bir eşleşme olmaktadır.  Anınızı sevdiklerinizle paylaşmak için fotoğraf çekip ve kendinizi ifade etmenin ve arkadaşlarınızla paylaşmanın en eğlenceli en komik şeklidir.

MOBİL TV PLAYER

Televizyon kanallarını android cihazınızdan canlı olarak izleyebileceğiniz başarılı bir televizyon uygulamasıdır.  Kolay bir şekilde dizi izleme imkanı sağlanır, içerisinde televizyon kanallarının neredeyse tamamı bulunuyor, arayüz çok basit ve rahat kullanımlıdır, en ufak bir ricanızda size kullanıcı dostluğu sağlayarak isteklerinize hemen geri döneceğiz, dizilerinizi çok rahat izleyebilmeniz için kanallarımız tam ekrandır, ama izlem sırasında reklamlarımız çıkabilecektir program ücretsiz olduğu için reklamlar yer almaktadır. Sizlere keyifli bir televizyon programı sunmaktayız.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz