217 views / 24 Ağustos 2014,Pazar / Yorum : 0

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte her geçen gün yeni bir tablet veya akıllı telefon modeli piyasaya çıkıyor. Çıkan her yeni model bir öncekine göre daha işlevli ve daha akıllı oluyor. Ancak insanların her çıkan yeni modeli alması mümkün değil. Ancak ara yüz uygulamaları bu noktada çok işimize yarıyor. İnsanlar akıllı telefonlarını kendi ihtiyaçlarına ve zevklerine göre ayarlamak ister. Telefonu yeni bir telefon gibi kullanabilmek ve her şeyi kişiselleştirmek için Android markette çok sayıda ara yüz uygulaması bulunuyor. Bu yazımızda sizler için Launcher uygulamalarını derledik.

İlk uygulamamız ADW. Launcher. Başlangıç ekranını kişiselleştirmek için çok ideal olan bu uygulama indirilme sayısından da anlaşılacağı üzere en iyilerden bir tanesi. Uygulamanın on milyondan fazla kullanıcısı bulunuyor. Hemen hemen bütün Android cihazlarda uygulamayı kullanmak mümkün. Çok kısa sürede favori uygulamalarınıza ADW. Launcher üzerinden ulaşabilirsiniz.

İkinci uygulamamız ise Apex Launcher. Çok tercih edilen uygulamalar arasında yer alan Apex Launcher gerçekten hızlı çalışan bir uygulama. Bu uygulama ile en küçük ayrıntıları bile kişiselleştirebilirsiniz. Diğer bütün laucherların temaları ile de uyumlu çalışan uygulama ile ikon ve widgetleri de ayarlayabilirsiniz.

Diğer uygulamamız ise Buzz Launcher. Bu uygulamada 5 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirilmiş bir uygulama. Kişiselleştirme özellikleri çok kapsamlı olan uygulama ile 400 binin üzerinde ücretsiz temayı kullanabilirsiniz. Ayrıca uygulama ile Twitter ve facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinde tek tuşla paylaşımda bulunabilirsiniz.

EverythingMe Launcher ise bütün bu Launcher uygulamaları arasında en yenilikçi olan uygulama. Adından da anlaşılacağı gibi uygulama içerisindeki her şey sizin için düzenlenmiş. Bu uygulama ile günün her saatinde o saatte en sık kullandığınız uygulamalar ekrana gelir. Örneğin sabahları o gün yapmanız gerekenler ve haber uygulamaları ekranınızda yer alır. Bu uygulama gerçekten hayatınızı kolaylaştırır diyebiliriz. Çünkü uygulama sizin ihtiyacınız olan uygulamaları tahmin eder ve gün içerisinde ekrana getirir.

Siz de telefonunuzun yeni çıkan modellere benzemesini istiyorsanız bu uygulamaları Android marketten ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.

Kaynak : Androidciyiz.netBir Cevap Yazın