Bu zamanda herkesin bir facebooku olduğunu düşünmekteyim. 7den 70e herkes arkadaşlarını bulmak amacıyla sosyal paylaşım sitelerini kullanmakta. Bunlardan en çok rövanşta olan uygulama ise facebook.

Facebooktan arkadaşlarınızı bulma, konuşma yapma ya da görüntülü arama yaparak arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle görüşmek için artık bilgisayarlarınızın başında oturmak zorunda değilsiniz. Android sistemli cep telefonlarında da facebook uygulaması bulunmakta. Kullanmış olduğunu e-mail adresiniz ve şifrenizle giriş yaparak tıp ki bilgisayarlarınızdan yaptığınız her türlü işlemi akıllı cep telefonlarınızdan da yapabilmeniz mümkün kılınmış durumda. Akıllı cep telefonlarınızdan google play store girerek facebook uygulamasını ve messenger uygulamasını indirerek facebookta her işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu uygulamayı indirdiğiniz taktirde e posta ve şifrenizle giriş yaparak facebookta işlemlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz. Bilgisayar ortamında yapabildiğiniz her türlü işlemi android sistem destekli cep telefonlarınızdan da kolaylıkla yapabilirsiniz. Dilerseniz durum paylaşabilir, dilerseniz fotoğraf paylaşabilir, paylaşılan durumları beğenebilir ve yorum da yapabilirsiniz. Kullanmış olduğunuz cep telefonları android sistem destekli ise her türlü işlerinizi çok rahat ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Android sistem destekli cihazınızın hızlı olması sizin için bir avantaj. Donma problemi yaşamadan ya da herhangi bir güvenlik problemi yaşamadan dilediğiniz süre içerisinde dolanabilirsiniz. Ayrıca android sistem destekli cep telefonlar sayesinde her işinizi hızlıca halledip kolaylıkla her şeyi halledebilirsiniz.

Taşımış olduğunuz cep telefonlarınız android sistem destekli ise her türlü istediğiniz uygulamayı tek tıkla cep telefonlarınıza indirebilir ve kolaylıkla giriş yapabilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz