2.260 views / 05 Aralık 2012,Çarşamba / Yorum : 0

Yeni Almış olduğum glaxy S3 telefonum için bir türlü flash player bulamamıştım. Neyse ki bugn bu sorunum ortadan kalktı ve fyll sürüm olan Adobe_Flash_Player-11.1.115.11.apk uygulamasını indire bildim. Umarım ki işinizi görür son derece gerekli olan bir program.

Android İçin Flash Uygulaması

Adobe Flash Player, Android işletim sistemini kullanan mobil cihazların flash içerikleri oynatmasını sağlayan bir mobil uygulamadır.

Adobe Flash Player ile internet adreslerinde kullanılan zengin görselleri görüntüleyebilir ve video oynatıcılarını çalıştırabilirsiniz. Son dönemlerde internet sitelerinde bolca kullanılan flash içeriklerin tarayıcı üzerinde görüntülenmesini sağlayan Adobe Flash Player, hemen her mobil cihazda yer alması gereken ilk uygulamalardan biridir.

Not: Uygulama Google Play üzerinde artık yayınlanmamaktadır. Adobe’un Android Flash Player uygulamasını geliştirmeyi durdurması nedeniyle Google Play’den de kaldırılan uygulama sayfası sadece daha önce Adobe Flash Player uygulamasını indiren kullanıcılara açılmaktadır. Bu nedenle size doğrudan uygulamanın APK kurulum dosyasını sunuyor. APK dosyasını Android cihazınızın SD kartına atmanız ve “Ayarlar / Güvenlik / Bilinmeyen Kaynaklar” kısmını seçili yapmanız yeterli olacaktır.

 

İndir

Kaynak : Androidciyiz.netBir cevap yazın