192 views / 27 Ağustos 2014,Çarşamba / Yorum : 0

Günümüzde akıllı telefonların yaygın olarak kullanılmaya başlamasıyla birlikte telefon üzerinden internet kullanımı da hızla arttı. İnternet üzerinden kesintisiz mesajlaşma sağlayan uygulamaların kullanımı günümüzde oldukça yaygın. Androidin bu uygulamaları desteklemesiyle birlikte kişilerin Android kullanımı da yaygınlaştı. İnternet bağlantısını kullanarak listenizdeki kişilerle ücretsiz mesajlaşma imkânı sağlayan çok sayıda uygulama var. Bu uygulamalar sayesinde bedava mesajlaşabilir kesintisiz iletişimin tadını çıkartabilirsiniz. Sadece mesaja yönelik uygulamaların yanı sıra sosyal paylaşım sitelerinden de sevdiklerinizle paylaşmanız mümkün. Fatura derdi olmadan bedava mesajlaşabilmeniz için bir kaç mesajlaşma uygulamasını sizler için topladık.

İlk uygulamamız Whatsapp dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı olan uygulama bütün mesajlaşma uygulamaları arasında en popüler olanı. Uygulama sayesinde ücretsiz olarak sesli mesaj, fotoğraf, mesaj ve konum gönderme imkânına sahip olabiliyorsunuz. Facebook Messenger sosyal paylaşım sitesi facebook’un mesajlaşma uygulamasıdır. Chat programlarına benzerlik gösterse de program sadece facebook kişilerinizle iletişim kurmanıza olanak sağlıyor. Facebook sosyal paylaşım ağının mobil uygulaması sayesinde listenizdeki kişilerle ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz. Diğer uygulamamız ise Tango. Bu uygulama ile sevdiklerinizle hem mesajlaşma hem de ücretsiz görüntülü konuşma imkânına sahipsiniz. Bütün işletim sistemlerinde kullanılabilir. Ayrıca Tango uygulamasını bilgisayarınıza da yükleyebilirsiniz. Swarm adlı uygulama da internet üzerinden kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulama. Uygulama türkçe diliyle size kolaylık sağlıyor. En çok kullanılan sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden de ücretsiz olarak mesajlaşabilir paylaşımda bulunabilirsiniz. Twitter için geliştirilen mobil uygulama işinizi daha da kolaylaştıracaktır. Line’de yeni geliştirilen bir uygulama.  Android cihazlarda kullanabileceğiniz bir ücretsiz mesajlaşma platformu olan Line üzerinden sevdiklerinizle konuşabilir onlara smile’ler gönderebilirsiniz. Son uygulamamız ise Viber. Bu uygulama ile görüntülü konuşma ve mesajlaşmanın yanı sıra ücretsiz arama imkânına da sahipsiniz. İnternet bağlantınızın olduğu her yerde Viber kullanan arkadaşlarınızı ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Android cihazınızla fatura ve lira düşünmeden kullanacağınız bu uygulamalar ile kesintisiz bir şekilde sevdiklerinizle mesajlaşabilir, görüntülü konuşabilirsiniz. Uygulamalar sayesinde konumunuzu arkadaşlarınıza gönderebilir onların kolayca sizi bulmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu uygulamalarla fotoğraf ve videolarınızı sevdiklerinize gönderebilir güzel anlarınızı onlarla paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Androidciyiz.netBir Cevap Yazın