258 views / 03 Aralık 2014,Çarşamba / Yorum : 0

Android İçin Ses Yükseltme Yöntemi

 

                             Android Telefon ve Tabletlerde insanlar ses ayarı olarak en yüksek kalitede şarkı dinlemek istiyor. Ancak bunun telefon içinde düzenleme yapılarak giderilecek bir formatı yok. Akıllı telefonlar içinde özellik ve uygulama olarak kendinden yüklü bir program bulunmuyor. Ancak umutsuzluğa kapılmayın. Çünkü “ Bas attırma” uygulaması yaparak çok rahat bir şekilde ses seviyesini ayarlamış olursunuz.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=hr.podlanica&referrer=utm_source%3DAndroidPIT%26utm_medium%3DAndroidPIT%26utm_campaign%3DAndroidPIT

 

Yukarıdaki Linke tıkladığınız zaman Music Volume EQ  uygulamasına erişim yapmış olacaksınız. İşte bu program sayesinde müziklerinizi daha yüksek kalitede dinleme şansını bulacaksınız. Android uygulamalarda şarkılarınızı artık istediğiniz seviyede daha düzgün ve ses kalitesi olarak daha büyük ses ürünlerinde dinliyor gibi olursunuz. Programı açtıktan sonra, ortada bulunan “ EQ” tuşuna basarak artık programı tam olarak başlatmış olacaksınız. Buradaki amaç, sesi bas derecesinde yükseltmek. Bas derecesinde yükselttiğiniz zaman program içinde destek veren ses seviyesi gösterge olarak otomatik bir şekilde yükselmiş olacak.

 

Volüme olarak telefonunuzda yer alan kendi sabit sesin daha çok üzerine çıkmış olacaksınız. Bas ve düzgün bir şekilde ses kulağınıza en iyi derecede gelir. Yabancı müziklerinizi ve bol baslı Türkçe şarkıları, aynı zamanda sevdiğiniz sanatçıların şarkılarını doyasıya dinlersiniz. Daha baslı ve kulağınıza en iyi ses derecesinde gelen bir formatla beraber düzgün müzik dinleme sizin için gıda olacak.

Kaynak : Androidciyiz.netBir Cevap Yazın