Biliyorsunuz ki her geçen gün bilgisayar üzerinden hallettiğimiz her işlem artık cep telefonlarımıza girmiş bulunmakta. Kullanmış olduğunuz cihazınız hele ki android sistem destekli ise bu özelliklerden faydalanmak sizler için daha kolay.

Kullanmış olduğunuz cihazınız android sistem destekli bir cihaz ise skype programı kullanarak bilgisayardan konuşmanıza gerek kalmadı. Artık cep telefonlarınıza indirebileceğiniz skype uygulaması ile istediğiniz kişilerle konuşabilirsiniz. Skype için belirlemiş olduğunuz kullanıcı adınız ve parolanızı girerek giriş yapabilirsiniz ve skype programınızda ekli olan arkadaşlarınızla görüntülü konuşma fırsatına kolaylıkla erişebilirsiniz. Cep telefonlarınızdan play store programına girerek arama butonuna skype yazıp güvenli, ücretsiz bir şekilde wifi özelliğini kullanarak ya da kendi internet paketinizi kullanarak cep telefonunuza indirebilirsiniz. İndirmiş olduğunuz bu uygulamayı kullanarak dilediğiniz kişilerle istediğiniz süre zarfı içerisinde görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Android sistem destekli cep telefonlarınız sayesinde artık uzaktaki tanıdıklarınızla özleminizi bir nebze de olsa görüntülü konuşarak giderebileceksiniz. Kullanmış olduğunuz cep telefonunuzun ön kamerası kullanılarak konuşma yapılabilen bu program ile istediğiniz zaman arka kamerasını da açabilirsiniz. Saatlerce bilgisayar başında oturmaktan işte bu android sistem destekli cep telefonları sayesinde kurtulabiliyorsunuz. Uzanırken de görüşme yapabilme avantajını siz değerli kullanıcılara sunuyor. Bu programı indirdiğin ilk andan itibaren skype ekli sevdikleriniz ile görüşme yapabilirken eğer tekrardan birini eklemek istiyorsanız da kullanıcı ekle seçeneğinden yine sadece cihazınızı kullanarakta yapabilirsiniz.

Son olarak belirtmek istediğim diğer bir konu ise, bu skype uygulamasını kullanırken görüntülü arama esnasında android sistemli cep telefonlarınızın internet bağlantısının olması gerektiğini da unutmayınız.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz