Facebook, twitter ya da instagram uygulamaları haricinde birde şuan rövanşta olan uygulama swarm uygulaması. Swarm uygulaması, bulunduğunuz yerde yer bildirimi yapma özelliği bulunmakta. GPS özeliğini kullanarak yer bildirimi yapabilirsiniz. Gittiğiniz her türlü mekanda yani yerlerde yer bildirimi yapabilirsiniz.

Arkadaşlarınızı da ekleyebileceğiniz bu swarm uygulamasını android sistem destekli cep telefonlarınızdan play store girerek arama butonuna swarm yazıp ücretsiz bir şekilde interneti kullanarak indirme işlemini yapabilirsiniz. Yine her sosyal paylaşım uygulamalarına yaptığınız gibi burada da belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifre ile kayıt olabilirsiniz. Swarm uygulamasına eklediğiniz arkadaşlarınız, sevdikleriniz ya da akrabalarınız ile topluca gittiğiniz herhangi bir mekanda onları da yer bildirimi yaparken ekleme yapabilirsiniz. Böylelikle kimlerle hangi mekana gittiğinizin bildirimini yapmış olacaksınız. Zaman ilerledi. Her geçen zaman yeni teknolojik ürünlerin ilerlemesi ile uygulamalarda da müthiş derecede artış söz konusu. Kullandığınız cep telefonunuz eğer android sistem destekli bir cep telefonu ise bu swarm uygulamasını da kolaylıkla cihazınıza indirebilirsiniz. Ve indirdikten sonra bu uygulamanın da android sistem destekli cep telefonunuz sayesinde tadını çıkarabilirsiniz. Sizler de android sistem destekli cep telefonu satın alarak bu sürekli yeni çıkan uygulamalardan geri kalmayacaksınız ve keyfini çıkartacaksınız. Sizler de biliyorsunuz ki, 21.yüzyıldayız ve bu zamanda bile artmış bulunan bu uygulamalar ve özellikler sayesinde android sistemli cep telefonları sayesinde her gelişmeden haberiniz olacaktır. Ve daha zaman ilerledikçe de bir sürü yenilikler siz değerli kullanıcıların yanında olacaktır.

Android sistem destekli cep telefonu kullanıcısı iseniz,her türlü gelişmelerden haberiniz olacaktır ve hiçbir yeniliklerden geri kalmayacaksınız.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz