Günümüzde teknoloji hayatımızda çok fazla yer kaplıyor. Teknolojiyi kullanmadığımız alan neredeyse hiç yok. Teknoloji hem evimizin her köşesinde hem akıllı telefonumuzun içerisinde hem de çalıştığımız ofiste karşımıza çıkabiliyor. Özellikle her bireyin artık akıllı telefonu var. Akıllı telefonların içerisinde ise bizleri birçok seçenek bekliyor. Bu seçeneklerden birini sizlerle paylaşacağım. Telefonlarınızın teknolojik marketlerinde olan bir uygulama olan xposed framework ile telefonunuzda birçok değişiklik yapmak mümkün. Xposed framework uygulama telefonunuzu kişiselleştirebilir ve değişik ikonlar yükleyebilirsiniz. Menünüzü farklılaştırabilirsiniz. Uygulamayı yüklediğiniz ve kullandığınız takdirde telefonunuzda faydalı değişiklikler yapabileceksiniz.

Xposed framework android işletim sistemli akıllı telefonlarınıza yüklemek için neler yapmanız gerekmektedir? Bu sorunun cevabını da bu yazıda bulabileceksiniz. Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefonunuzun kullandığı android sürümüne bağlı olarak değişmektedir. Android sürümünüzü belirledikten sonra telefonunuzun ARM veya ARM64 gibi hangi işlemci çeşidine sahip olduğunu bilmelisiniz. Sonrasında yapacağınız adım ise Xposed framework installer apk dosyasını indirmelisiniz. Sonra indirdiğiniz Xposed installer apk dosyasını cihazınıza kurmalısınız. Bu işlem için telefonunuzun Ayarlar bölümüne tıklayınız sonra seçeneklerden Güvenlik bölümüne girmelisiniz.  Bilinmeyen Kaynaklar özelliğini göreceksiniz bu özelliği aktif etmelisiniz. Bu bölümü aktif ettikten sonra cihazınız için uygun olan Xposed Framework SDK dosyasını seçiniz. TWRP Recovery’ye geçtikten sonra karşınıza çıkacak olan Backup seçeneğinden telefonunuza yedeklemelisiniz. Sonrasında İnstall seçeneğine tıklayarak yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İnstall seçeneğine tıkladıktan sonra yükleme işleminiz 5 ila 15 dakika sürede telefonunuza Xposed Framework yüklenmiş olacak.

Artık istediğiniz gibi android işletim sistemli cihazınızda faydalı ve kişisel değişiklikler yapabileceksiniz. Telefonunuzda problemsiz bir şekilde çalıştığını iyice kontrol ettikten sonra rahatlıkla uygulamayı kullanın. Kişisel ve faydalı değişiklikler için bu faydalı uygulamayı çok seveceksiniz. İndirmek için alt tarafda link verilmiştir.

Link: http://dl-count.xposed.info/modules/de.robv.android.xposed.installer_v32_de4f0d.apk


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz