Artık yaz geliyor. Tatil deniz vs derken aslında acı gerçek de tam gözümüzün önünde bulunuyor. Evet bazılarımız bu kış teknolojiyi takip ederken çok kilo almış olabilirler. Fakat biraz irade gücü biraz istek biraz da teknik destek ile bu sorun hayli hayli giderilebilir. İşin teknik destek kısmını zaten biz size sunuyoruz. İşte o göbeği size erittirecek 3 Android uygulaması sizlerle buluşuyor. Hadi şimdiden herkese kolay gelsin. Sakın yaza bu kadar yaklaşmışken bütün kış aldığım kilolardan bu kadar kısa sürede nasıl kurtulacağım diye dert etmeyin. Bu 3 uygulama sayesinde kışın alınan bütün kilolarınızdan rahatlıkla kurtulabilecek yaza çok fit bir vücuda sahip bir şekilde adım atabileceksiniz.

 

NOOM WEİGHT  LOSS COACH

Bu uygulama oldukça meşhur bir uygulama özellikle de sağlıklı bir biçimde kilo kaybettirme konusunda çok meşhur bir uygulama oldu. Uygulamayı yüklediğinizde ilk olarak kişisel bilgilerinizi girerek bir profil yaratıyorsunuz ve ardından da hedefinizi ve günlük ortalama aldığınız kaloriyi giriyorsunuz. Uygulama öğünlerde ne yiyeceğiniz konusunda size yardım ediyor.  Ara yüzü oldukça basit ve sade olan uygulama ücretsiz fakat profesyonel versiyonunu almak isterseniz aylık 9.99 dolar ya da yıllık 39.9 dolar ödemeniz gerekmektedir. Bence normal versiyonu oldukça yeterli ama sizin tercihiniz.

 

LİBRA

Kilo kaybınız ya da fazlalıklarınız bu uygulamada grafiklerle sizlere veriliyor. Yine tüm fitness uygulamalarında olduğu gibi bunda da bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. Ardından her gün kilonun yeniden girerek uzun vadede bir takip sistemi yapabiliyorsunuz. Uygulama bunu sizin için Excel formatına da çevrilebiliyor. Uygulama oldukça düzgün çalışıyor zaten bu yüzden de neredeyse bir yıldır güncelleme alması gerekmemiş.

 

CALORİE COUNTER MY FİTNESSPAL

Noom’a çok benzeyen bu uygulama yine başlangıçta diğerleriyle aynı adımların yapılması gerekiyor. Ardından gün içinde yediklerinizi giriyorsunuz ve uygulama bunların ne kadar sağlıklı olduğunu size bildiriyor. Noom’a göre daha çok marka ve içerik barındıran uygulama yine de beslenme planı olayını Noom kadar iyi yapamıyor. İyi bir şekilde tasarlanmış uygulamada aynı zamanda arkadaşlarınızı da ekleyerek daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz