Hayatımıza teknolojik gelişmeler girdikçe sosyalliğimizi kaybediyoruz. Bu durum teknolojinin hayatımızda büyük yer kaplamasının sonucu diye düşünmekteyim. İş yerlerimizdeki bilgisayarlar, son teknoloji aletler işlerimizi hızlandırıyor bu yararlı bir gelişme fakat gün içinde gerçekleşen hareketimizi engelliyor. Hareket konusunda kısıtlandığımız için çeşitli sağlık sorunlarımız bile ortaya çıkabiliyor. Gelişen teknolojik gelişmelerin ortaya çıkardığı sorunlar ve faydalar bambaşka bir konu fakat ben de sizlerle bir uygulama paylaşmak istiyorum. Android cihazlarda bulabileceğiniz bir uygulama olan bu uygulama sizleri de eğlendirecek.

Sizlere önereceğim uygulamanın adı Mandala Boyama uygulaması. Öncelikle Mandala boyama furyasından haberiniz var mı bilmiyorum fakat çeşitli resimleri dilediğiniz renklerle boyamanın yeni bir yöntemidir Mandala Boyama. Daha çok stres atmak, bir eser yaratmak amacıyla yapılan mandala boyama işlemini artık dijital ortamda yapmak mümkün. Dijital ortamda yapılan boyama sizleri nasıl hissettirir bilmiyorum fakat gelişen teknoloji ile artık bu inanılmaz gelişme mümkün. Mandala boyamaya ekranlardan yapmak teknolojinin bir başka bir kolu diyebilirim. Teknolojinin bu kadar geliştiği zamanlarda android cihazlarla yapılacak uygulamaların sayısı çok fazla ve çok çeşitli. Android cihazların dünyada milyonlarca kullanıcısı var ve bu kullanıcılar android uygulamalarında çok fazla çeşitle karşılaşıyorlar. Dilediğiniz uygulamayı Google Play Store’dan indirebilirsiniz. Android cihazlar için teknoloji marketi olan Google Play Store’da birçok kategoriden diledikleri uygulamayı seçebilirler.

Android cihazlardaki eğlence ve hobi kategorisinde bulabileceğiniz Mandala boyama uygulaması ile stres atmak sizlerin de hakkı. Mandala boyama tekniğiyle boyama yaparken zevk alacaksınız.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz