Android.process.acore çözüm yöntemleri ve Android.process.acore hatası

                Android kullanıcıları hemen hemen her gün farklı bir sorun ile karşı karşıya kalabilmektedir. Bunlardan biri uzun zamandır android kullanıcılarının kabusu olmuş olan Android.process.acore çözüm yöntemleri ve Android.process.acore hatası dır. Bu sorun genel olarak tüm telefonlarda ortaya çıkabiliyor.

Bu durumdan kurtulmanız için izlemeniz gereken birkaç basit yöntem var. Bu yöntemler ile telefonunuzda Android.process.acore çözüm yöntemleri ve Android.process.acore hatası probleminden kurtulabilirsiniz. Bu yöntemler 1 ) Hatayı aldıktan sonra telefonunuzu Türkçe dilinde değilde ingilizce dilinde kullanmayı deneyin bakalım sıkıntı devam edecek mi ? çoğunlukta düzeldiğini gördüm.
2 ) Uygulamalarınızın ön belleklerini silin ve telefonunuzu kapatıp açın.
3 ) Uygulama güncellemesi yaptıktan sonra bazı telefonlarda bu hatayı aldığını duydum telefonunuzun güncellemelerini bulunmaz etmek için telefonunuzu sıfırlayın , içindeki her şeyi sil diyerek tabi sonra kullanmaya başlayın ve güncelleme yapmayın.
4 ) Daha evvela ayrıcalıklı romlar attıysanız ve diğer rom yüklediniz ise yazılımsal çakışmalardan ötürü bu sıkıntı ortaya çıkabilir. Yazılımınızı tekrar yükleyin yani yine orjinal romunu atın.
5 ) SD Kartınızı taktığınızda bu sıkıntı ortaya çıkıyorsa eğer SD kartınızı bilgisayarınızda biçimlendirin.
6 ) Format attığınıza yedeklediğiniz uygulamalar varsa bunları tekrar yüklemeyin.
7 ) Telefonunuzun orjinal yazılımını atın ; sony için : update service , samsung için : kies vb.

Yukarıda anlatmış olduğumuz adımları doğru bir biçimde telefonunuza uyguladıktan sonra karşılaştığınızAndroid.process.acore çözüm yöntemleri ve Android.process.acore hatası muhtemelen sona ermiş olacaktır. Android uygulamalı telefonunuzda bu sorun yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra da devam eder ise telefonunuzu garanti servisine götürmenizi tavsiye ederiz. Tekrar belirtmek isteriz ki sizler için araştırmış olduğumuz yukarıdaki bilgiler büyük ihtimalle sorununuzu çözecektir.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz