Fotoğraf çekimleri geçmiş zamanlarda hep fotoğraf makinesi ile yapılırken artık bu fotoğraf makinelerinin yerini cep telefonları almış bulunmakta. Cep telefonları satın alacakken genellikle baktığımız özelliklerin başında kameralarının çözünürlüğü oluyor ve cep telefonlarının hafızaları oluyor. Tabi ki bu almış olduğunuz ya da alacağınız cep telefonlarının kameralarının çözünürlüğü ne kadar iyi olursa olsun elbette ki profesyonel makinelerin çekimiyle bir değildir.

Kullanmış olduğunuz cep telefonunuz android sistem destekli ise kamerasının çözünürlüğü de yüksek kaliteli ise fotoğraflarınızı çok rahat bir şekilde çekip paylaşım yapabilirsiniz. Biliyorsunuz ki instagram uygulaması ile çekmiş olduğunuz fotoğraflarınızı ya da selfilerinizi rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Selfie demişken, arkadaşınızın yapmış olduğu selfileri kendi sayfanızda paylaşabilirsiniz. Bunun da bir uygulaması bulunmakta. Repost programını play store kullanarak cep telefonlarınıza indirdiğiniz taktirde instagram kullanıcı adı ve şifrenizi de girerek arkadaşlarınızın paylaştığı, içerisinde sizin de bulunduğunuz fotoğrafları repost yaparak kendi sayfanızda paylaşım yapabilirsiniz. Ya da takip ettiğiniz bir sayfadan beğendiğiniz bir fotoğrafı ya da videoyu da repost programından repost yaparak sizi takip edenlerin de bu beğenmiş olduğunuz fotoğrafı ya da videoyu görmelerini sağlayabilirsiniz. Repost programı sayesinde arkadaşlarınızla çekinmiş olduğunuz fotoğrafları kendi sayfanızda repost yaparak paylaşabilirsiniz. İşte yine android sistem destekli cep telefonları sayesinde her türlü uygulamalardan yararlanabilme şansınız var.

Android sistem destekli bir cihaz kullanıyorsanız eğer, her türlü gelişmelerden programlardan ya da uygulamalardan yararlanabilirsiniz. Eğer bir cihaz satın almak istiyorsanız ve bu cihazın akıllı cep telefonu olmasını istiyorsanız, alacağınız telefonunuzun android sistem destekli olmasını tercih ediniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz