180 views / 03 Eylül 2014,Çarşamba / Yorum : 0

Günlük hayatta, iş hayatında yani yaşamımızın neredeyse her alanında bize işimizi kolaylaştıracak bir şekilde ilerleme gösterdi teknoloji. Bunun yanında artık android uygulamalarını hayatımızın her alanında kullanır hale geldik. Neredeyse işlerimizin çoğunu android uygulamaları kullanarak hallediyoruz ve boş vakitlerimizi yine bize androidin sunduğu uygulama ve oyunlarla değerlendirip keyifli bir hale getiriyoruz. Andorid birçok uygulaması gibi bizim çok sık kullandığımız bir şeyin de uygulamalarını çıkartmış. Şimdi size o uygulamalardan bahsedeceğim.

Rüya tabirleri uygulaması; biz millet olarak rüyalarımızın anlamlarını araştırmayı çok seven insanlarız. Ama rüyalarımızın anlamlarını saatlerce rüya tabirleri kitaplarında aramak veya bilgisayardan bütün sitelerdeki içerikleri incelemek bizlere oldukça zor gelen bir davranıştır. İşte bu durumdan yakınanlar için androidin yeni rüya tabirleri uygulaması bizi tüm bu uzun araştırmalardan kurtarıyor. Artık telefonumuza rüya tabirleri uygulamasını indirerek gördüğümüz rüyanın içeriğine rahatlıkla ulaşabiliriz. Uygulama içinde bulunan konular listesini inceleyerek ya da arama butonundan gördüğünüz rüyayı arayarak rüyanız anlamına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Çok sade ve kolay hazırlanmış olan bu uygulamayı çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kahve tarifleri uygulaması; biz millet olarak kahveye çok düşkün olan insanlarız. Çoğumuz gününü kahve içmeden geçiremez. Aslında kahve yapılması çok kolay olan bir içecektir. Ama sevdiklerinize bildiklerinden çok daha farklı tatlarda, lezzetler de kahve ikram etmeniz onları çok şaşırtacak sizleri de çok mutlu edecektir. Kahve yapmaya kalktığınız da farklı kahve tarifleri bulmak normal şartlar da çok da kolay olmayacak bir durumdur. İşte bu uygulama ile cebinizde 40 tane kahve uygulaması ile birlikte gezeceksiniz. Üstelik bu uygulamayı kullanırken internet bağlantınız olmasına bile gere kalmıyor. Tek yapmanız gereken şey sadece indirmek sonrasında 40 tane kahve tarifi sürekli elinizin altında olacak. Sevdiğiniz misafirleriniz geldiğinde ya da siz herhangi bir yere gittiğinizde hemen bu uygulamadaki tariflerinizden birini bakıp farklı lezzetlerdeki kahvelerinizi yudumlayabilirsiniz. Ayrıca içinde bulundurduğu tariflerde oldukça basit bir şekilde yapılan tarifler, genellikle bütün tariflerini bir tek cezve ile yapabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır.

Kaynak : Androidciyiz.netBir Cevap Yazın