Geliştirdiği Swype sanal klavye uygulaması ile mobil cihazlarda yazı yazmayı kolaylaştıran Nuance‘ın sesle kontrol uygulaması Dragon Go! Android Market’te tamamen ücretsiz olarak yayınlandı! Tıpkı Apple’ın Sirihizmeti gibi cihazınıza yönelttiğiniz soru ya da komutu çeşitli kaynaklarda araştırarak en uygun sonucu görüntülüyor. Fakat sorularınıza sesli olarak karşılık vermiyor. Buna rağmen kullanıcıların Dragon Go! uygulaması icin ilk izlenimleri olumlu.

Uygulamanın ana ekranına yazdığınız ya da kayıt butonuna basıp istediğiniz şeyi söyleyerek tamamladığınız kaydınız ile bir restoranda, otelde yer ayırtabilir, bir film, kitap, cihaz ya da daha farklı ögelerin internetteki arama sonuçlarına saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz. Spotify, Wolfram|Alpha, Yelp, YouTube, AccuWeather, Ask.com, Dictionary.com, ESPN, Facebook, Fandango, Last.fm, LiveNation, Milo.com, OpenTable, Pandora ®internet radio, Rotten Tomatoes, Twitter, Wikipedia, Bing, Yahoo!, IMDB, Wikipedia, CNN ve daha birçok kaynaktan sonuçlar toplayıp görüntüleyebilen Dragon Go, konum bilgisi gibi verileri de göz önünde bulundurarak arama yapıyor.

Nuance, yeni uygulamasını şuan icin sadece Amerika‘daki kullanıcıların kullanımına sundu. Yani kendi akıllı telefon ya da tablet bilgisayarınızdaki Android Market’ten Dragon Go! uygulamasına erişemezsiniz. Fakat özgür mobil platformumuz Android’de bizleri bu tür kısıtlamaların engelleyemeyeceğini biliyoruz.

Dragon Go! uygulamasının Android Market Web Mağazasındaki sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz. Eğer uygulamayı yüklemek istiyorsanız APK dosyasını indirmek için BURAYA TIKLAYIN. İndirdiğiniz dosyayı telefonunuza kopyalayıp herhangi bir dosya yöneticisiyle yükleyebilirsiniz. Desteklediği diller konusunda herhangi bir bilgi bulunmuyor.

 


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz