Android Gazete Uygulamaları

Gazete okumak insanlar için vazgeçilmez bir alışkanlık tıpkı kitap okumak gibi. Teknolojiyle birlikte yayın gazeteler eski popülerliğini kaybetti. Bir çok insan artık haberleri internet ve otelevizyondan takip ediyor. Ancak bazı insanlar da gazetenin verdiği zevkten vazgeçmiyor. Kahvaltı yaparken veya otobüste işe giderken bir çok insan gazete okuyor. Buna rağmen gelişen teknolojiye ayak uyduranların sayısı da azımsanamayacak kadar çok. Hayaatımınızın her alanında değişiklikler getiren android, gazete okuma alışkanlıklarımızı da değiştiriyor. Artık gazeteler birer mobil uygulama haline dönüşüyor. Büyük gazete sayfalarını çevirmeye uğraşmak yerine telefondan veya tabletten gazete okumak daha cazip geliyor. Günlük alışkanlıklarınıza devam etmeniz için Androidin geliştirdiği bu uygulamaları sizler için derledik. Gazete okumak sizin de vazgeçilmez bir alışkanlığınız ise listemize bir bakmanızı tavsiye ederiz.

Bugün gazetesi mobil gazete uygulamasına geçen ilk gazetelerden. Gazetenin mobil uygulaması sayesinde son dakika haberlerini ve gündemin son gelişmelerini akıllı telefonunuzdan takip edebilirsiniz. Türkiyenin en eski ve en bilinen gaztelerinden biri olan Cumhuriyet gazetesininde mobil uygulaması mevcut. Çok sıkı takipçileri bulunan gazeteyi Android üzerinden sorunsuzca okuyabilirsiniz. Spor gazeteleri de bu modaya ayak uyduranlar arasında yer alıyor. Türkiyenin en önemli spor gazetelerinden fanatik gazetesinin de mobil uygulaması bulunuyor. Uygulama sayesinde takımınızın durumundan anında haberdar olabiliyorsunuz. Android uygulaması bulunan bir diğer spor gazetesi ise Fotomaç. Futbolun yanı sıra diğer spor dallarının da takibinde olabileceğiniz güzel bir uygulama. Ayrıca uygulama sayesinde canlı maç sonuçlarını da takip edebiliyorsunuz. Habertürk gazetesi diğer gazetelere göre daha yeni olmasına rağmen çok sayıda okuyucusu bulunuyor. Teknolojiye ayak uyduran Habertürk gazetesi de mobil uygulamaya geçen gazeteler arasında. Uygulama içerisinde güncel haberlerin yanı sıra eski haberleri görmeniz de mümkün. Magazin, spor ve siyaset gibi bir çok kategoriyi gazetenin mobil uygulamasından takip edebilirsiniz.

Saydığımız bu uygulamaların yanı sıra daha bir çok günlük gazetenin mobil uygulaması Android markette bulunuyor. Sizler de bu uygulamaları indirerek gazetenizi zorlanmadan istediğiniz her yerde okuyabilirsiniz. Yolda, işte, kahvaltıda indireceğiniz bu uygulamalar sayesinde hiç zorlanmadan gazetenizi okumanın tadını çıkarabilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz