Dünyaca ünlü birçok teknoloji markası günler ilerledikçe gelişmeleri de ilerliyor. Biz insanlar da bu gelişmelerden fazlasıyla faydalanıyoruz. Teknolojinin yarattığı mucizeler sayesinde birçok işimizi hızlıca halledebiliyoruz. Belki de yapamadığımız işleri teknoloji sayesinde yapıyoruz. Teknolojik gelişmeler kullandığımız eşyaları da oldukça etkilemektedir. Bu durumun en büyük kanıtı ise akıllı telefonlarımızdır. Akıllı telefonlar milyonlarca kullanıcısı ile yıllardır popülerliğini koruyor. Akıllı telefonlarımız olmadan hayatımızı devam ettirmek bile zor geliyor.  Akıllı telefonlar çeşitli marka ve çeşitlerde olmasına rağmen işletim sistemleri aynı olabilmektedir. Örneğin android işletim sistemine sahip birçok cihaz vardır.

Android işletim sistemini memnuniyetle kullanan bireyler işin teknolojik boyutunu bilemiyorlar bazen. Teknoloji meraklılarının mutlaka haberi olduğu bir haberi sizle paylaşmak istiyorum. Teknoloji bizlere çok faydalı olduğu gibi zararları da olabiliyor. Android sistemlerinde çeşitli yazılımlar kullanmalıdır, qualcomm yazılımında bir hata yıllardır bilgi hırsızlarına kapı açıyor. Bu hata ise teknoloji tutkunlarına ve teknoloji kullanıcılarına oldukça problem çıkartıyor. Teknolojik aletlerin birbirine yaptığı çeşitli saldırılar olabiliyor, bu saldırılar sonucu ise teknolojik aleti kullanan kişileri zor duruma sokabiliyor. Tehlike altında olan yazılım  ise Android 4. 3 Jellybean. Bu yazılım ile android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar da etkileniyor. Bu etki altında teknolojik aletler ise gerçekten kullanıcıları zor durumda bırakıyor. Android telefonlarınızın tehlike altında olup olmadığını mutlaka kontrol ettirmelisiniz.

Android telefonlarınızdan memnun olabilirsiniz fakat akıllı cihazınız tehlikede olabilir bunun için mutlaka önlem almalısınız. Kontrollerinizi yaptırın ve android telefonlarınızın keyfini çıkartın.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz