Günümüzdeki teknolojik gelişmeler sayesinde artık gündemde yaşananları ve çeşitli birçok haberi internet üzerinden öğrenebiliyoruz. İnternetin kökeni aslında teknolojinin gelişimidir. Teknoloji bu kadar hayatımızda olmasaydı interneti de evlerimize hatta ceplerimize kadar taşıyamazdık. İnternet ile sağlanan birçok şey var. Bunlardan biri de internet bağlantısıyla sağlanan işlemlerdir. Bu işlemlerin arasında ise akıllı telefonlarımıza indirilen çeşitli uygulamalardır.

Bildiğiniz gibi artık her bireyin bir akıllı telefonu var. Akıllı telefon sahibi de her bireyin cep telefonlarına yükledikleri uygulamalar vardır. Bu uygulamalar birçok işlevi yapabilirler. Örneğin bir uygulama sayesinde müzik dinleyebilir, kitap okuyabilir, gazete okuyabilir, resim çizebilir, video izleyebilir ve daha fazla şey yapabilirsiniz. Bu olanaklar varken android işletim sistemli cep telefonları oldukça cazip olmaktadır. Android cep telefonlarında çok fazla popüler olan bir uygulama vardır. Bu uygulama ‘’Twitter’’dır. Twitter uygulaması sayesinde birçok haberi ve birçok kişinin görüşünü içeren cümleleri görebilirsiniz. Twitter uygulamasını cep telefonlarınıza indirmek için cihazınızın teknoloji marketlerinden rahatlıkla indirebilirsiniz. Güvenli ve ücretsiz bir biçimde indirme işleminizi yapabilirsiniz. Twitter kullanıcıları dünya üzerinde çok sayıdadır. Milyonlarca kullanıcısı olan Twitter uygulaması çok popülerdir. Twitter uygulaması dünya üzerinde böyle popülerken sizin de mutlaka cep telefonunuza yüklemelisiniz.

Android işletim sistemli cep telefonlarınızda eğlenceli uygulamalar yükleyebilirsiniz. Twitter uygulamasında kişiselleştirdiğiniz profiliniz sayesinde birçok takipçiye sahip olacaksınız ve birçok Twitter kullanıcısını takip edebileceksiniz. Sizler de mutlaka Twitter uygulamasını deneyimleyin. Takipte kalın.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz