Teknolojinin ilerlediği bu günlerde gelişimleri takip edemiyoruz. O kadar hızlı ilerliyor ki teknolojik gelişmeler gerçekten hiçbirimiz akıl sır erdiremiyoruz. Evlerimize, iş yerlerimize girmiş olan teknolojik aletler sayesinde birçok işimizi halledebiliyoruz. Özellikle de akıllı telefonlarımızın varlığı sayesinde birçok gelişmeyi sürdürebiliyoruz. Birçok uygulama sayesinde akıllı telefonlarımızın yetenekleri artıyor diyebiliriz. Akıllı telefonlarımızın işletim sistemi olan Android işletim sistemi sayesinde çeşitli uygulamalar telefonlara inebiliyor. Örneğin online sözlükler, online oyunlar, whatsapp gibi birçok uygulama akıllı telefonunuzda yerinizi alıyor.

Siz de bilirsiniz ki bu uygulamalar belirli aralıklarla güncellenir, bu güncelleme uygulamanın genel merkezinden tüm kullanıcılara gelir ve uygulamanın gelişimi sağlanır. Fakat yeni gelen güncelleme ile uygulamanın içerisindeki özellikle değişebilir ve bu durum sizleri rahatsız edebilir. Eğer böyle bir durumdan sizler de şikayetçiyseniz android kullanıcıları olarak eski sürümü yüklemeniz mümkün. Bu düşünceniz için tasarlanmış olan Android Police uygulamasının bir sitesi olan APK Mirror sizlere bu durumu sağlamakta. APK Mirror içeriğinde tüm sürümleri barındırdığı için eski sürümleri rahatlıkla yükleyebiliyorsunuz. Dilediğiniz sürümü yükleyebileceğiniz için artık yeni güncellemelerle alakanız kalmıyor diyebilirim. Yenilenen uygulamalardaki değişikliğe alışmak istemeyen teknoloji severler için bu oldukça mutlu edici bir haber. Android uygulamalarının güncellemeleriyle daha fazla uğraşmanıza gerek kalmayacak. Bu durum içinizi rahat ettirsin. Artık siz teknoloji severler bu rahatsız edici durumla karşılaşmayacaksınız.

Artık yeni güncellemelerle kafanız karışmayacak ve uygulamaların eski sürümleriyle hayatınıza devam edebileceksiniz. Android uygulamaları hayatınızı kolaylaştırırken alışkanlıklarınızdan vazgeçmeyeceksiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz