Yıl 2016 iken teknolojiden kaçmamıza imkan yok. Teknoloji artık o kadar ilerledi ki teknolojiyi cebimizde taşır hale geldik. Geçmişimizde rastlamadığımız birçok olanak artık tamamen hayatımızda. En belirgin örnek ise akıllı telefonlarımız. Her birimizin cebinde bambaşka bir model ve başka bir markanın akıllı telefonu var. Bu akıllı telefonların çoğu ise android işletim sistemine sahip. Android işletim sistemine sahip telefonu olan kişiler birçok yenilikle ve teknolojik olanakla telefonlarını kullanırlar. Müzik dinleyip video izlemek isteyen bir android işletim sistemli telefon kullanıcısı ne yapmalı? Bunu sizlerle paylaşacağım. Android işletim sahibi olan kullanıcı izlediği videoyu telefonuna indirmek istediği takdirde bunu rahatlıkla yapabilir.

Özellikle de youtube aracılığıyla video izliyoruz. Youtube kanallarından ya da sayfasından izlediğimiz sevdiğimiz sanatçıların videolarını telefonumuza indirmek ve kaydetmek isteyebiliriz. Bunun için ise teknoloji devleri bir uygulama üretmiş. Bu uygulamanın ismi Tubemate. Bu uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra rahatlıkla çeşitli videoları telefonunuza indirebilir ve rahatça izleyebilirsiniz. Android işletim sistemli telefonlarınızın teknolojik marketi olan Google Play Store’da henüz bu uygulama bulunmuyor fakat Tubemate’i kendi sitesinden rahatlıkla indirebilirsiniz. Geçmişe baktığımızda sevdiğimiz sanatçıların şarkılarını sadece radyodan dinleyebilirken şimdi ise istediğimiz her an dilediğimiz sanatçının şarkılarını videosuyla birlikte izleyebiliyoruz. Teknolojinin mucizesi olsa gerek bu.

Tubemate’i indirdikten sonra youtube video indirme işleminizin yarısı halledilmiş oluyor teknoloji severler. Lütfen Tubemate’i orijinal sitesinden indirin. İndir tuşunu bulduktan sonra İnstall App seçeneğine tıkladığınızda Tubemate telefonunuza yüklenecektir. Böylelikle dilediğiniz sanatçının klibini ya da herhangi bir konu hakkında bir youtube videosunu telefonunuza rahatlıkla yükleyeceksiniz. Sonra ise rahatlıkla izleyebileceksiniz. Doya doya şarkı dinleme, video izleme keyfiniz güvenle gerçekleşecek. Android akıllı telefona sahip teknoloji severler için youtube video indirme işlemi rahatlıkla yaşanacak.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz