Android Zeka Uygulamaları indir
Android Zeka Uygulamaları

Android uygulamaları her geçen gün artış göstererek hayatımızın vazgeçilmez bir bütünü oluyor. Hızla gelişen teknoloji ile birlikte Android bize her alanda kolaylık ve rahatlık sağlıyor. Hem günlük hayatımızı kolaylaştıracak uygulamaları hem de muhteşem oyunlarıyla bizleri her geçen gün hızla kendine bağlıyor.

QUİZ YAP

Bu uygulama genel kültürünüzü test edebileceğiniz eğlenceli bir uygulamadır.

Bu uygulamada arkadaşlarına meydan oku ve dünyadaki diğer insanlarla iletişim haline geç. Birçok kategori içinde 50.000’i aşkın soru ile tarihten spora ve arabalardan film karakterlerine birçok farklı alanda bilgini yarıştırabilirsin. Bu uygulama Türkçe dışında İngilizce ve Almanca dillerinde on binlerce soru içeriğiyle yabancı dillerde de bilgi seviyeni de ölçmeni sağlıyor. Devamlı güncellenen veritabanıyla bu uygulama sizi geliştirirken aynı zamanda saatlerce eğlenmenizi sağlayacak.

Uygulamada bulunan bazı kategoriler; Genel Kültür- Müzik- Siyaset- Politikacılar- Spor- Futbolcular- Takım armaları- Edebiyat- Filmler-Çizgi filmler- Film karakterleri- Şehirler- Arabalar- Ülke bayrakları- Bitkiler- Ağaçlar- Çiçekler ve diğer yeşillikler- Hayvanlar gibi kategorisi bulunmaktadır

PATLAT BİR KELİME

Bu uygulama sayesinde artık kelime oyunu oynarken heyecanı doruklarda yaşayacaksınız. Bu uygulama kullanırken internet bağlantısı gerekmiyor. Özel izin almanıza da gerek kalmıyor. Uygulamada yukarıdan düşen harfler ile mümkün olduğunca uzun kelimeler oluşturarak puan toplamanız gerekiyor. Gelen harflerden kelimeler oluşturup kelimeleri patlatmalısınız.  Oyunda puanlarınız arttıkça seviyeniz artar ve harfler daha hızlı gelir. Uzun kelimeler size daha fazla puan ve bonuslar kazandıracaktır.

Animasyonları ve efektleri ile sıradışı bir kelime oyunu deneyimi yaşayabilirsiniz. Facebook bağlantısı sayesinde arkadaşlarınızla yarış haline geçebilirsiniz. Bu uygulamada farklı bir kelime oyunu deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

FUTBOL TAHMİN YARIŞMASI

Bu uygulama futbol bilginizi test etmenizi sağlayan eğlenceli bir oyundur. Futbol  tutkunlarının çok beğeneceği harika bir tahmin oyunudur.

Futbol bilginizi test edebileceğiniz bu oyunda Şampiyonlar Ligi’nde oynayan dünyaca ünlü futbol yıldızlarının kim olduğunu tahmin etmeniz gerekmektedir. Yaptığınız her doğru tahmin size puan kazandıracağı gibi her yanlış cevap da puanınızın eksilmesine neden olacaktır.

Ronaldo, Van Persie,  Messi, Bale, Ibrahimovic ve 250’den fazla dünyaca ünlü futbol starının yer aldığı bu oyununun başından ayrılamayacaksınız.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz