Androidde Skype Güncellemesi

 

                                Skype ilk çıktığından günümüze kadar oldukça gelişim gösterdi. Bu gelişimle beraber Android sürümlerinde can bulan Skype birçok yenilikle de dikkat çekiyor. Konferans yapımına destek veren uygulama, Android kullananların tercihi oluyordu.

 

Resim içinde Resim

         Yeni güncellemeyle beraber “ Resim içinde resim” özelliği geldi. Aslında önceden vardı ama kullanıcılar bunu fark edemiyordu. Halende bazı kullanıcılar tam olarak farkına varmış değil. Ancak şu var ki, özellik olarak bazı konularda performans yükseltiyor. Daha canlı resimler, Konferans yada tekli konuşmalarda görüntülerin dinamik olarak algılanması son derece iyi. Yani siz birisiyle kamerada görüşürken, arka plan uygulaması gibi düşünün. Siz öndeyken arkanızda bir manzara resmi beliriyor. Yada bunu siz ayarlıyorsunuz. Bu gibi özelliklerle beraber görüntü kalitesi hem yükseliyor, hem de daha etkin pencerede görüşmeler yapılıyor.

 

Konferans konuşmalarında da, farklı kişilerin aynı anda konuşması ve arka planda günün önemini belirten bir resmin olmasını düşünün. İşte Resim içinde resim denilen uygulama budur. Ayrıca güncellemeden sonra, her türlü koşulda donmadan ve sorunsuz bir görüşme imkanı  da doğdu. İnsanlar bir birlerinin yüzlerini sanki yanında oturuyormuş gibi rahat bir biçimde görerek kullanmış oluyorlar. Dinamik ve gayet etkin görüntülü konuşma, ses kalitesi olarak berrak bir anlaşılma ve sesin kesinlikle kısılmaması gibi özelliklerde yeni güncelleme sayesinde uygulandı. Yeni güncellemeyi indirmek için “ Google PLAY” uygulamasını ziyaret etmeniz yeterli olacak.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz