Mobil cihazlarda son zamanlar içerisinde strateji oyunları oldukça ön planda olmayı başardı. Özellikle kısa zaman öncesine kadar oldukça popüler olan strateji oyunu Clash of Clans milyonlarca kullanıcı tarafından beğenilerek oynanmakta.

Geliştiricisi Ironhide Game olan Kingdom Rush oyunu ise, kısa zaman öncesine kadar kale savunma tarzı ve ücretli bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyordu.
Artık Kingdom Rush, ücretsiz olarak Android 4.0 ve üzeri sürümleri bulunan akıllı telefon ve tabletlerde de oynanabilecek.

Zorlu stratejik savaş planları, yüzlerce ordu askerleri, gelişimi yapılacak savaş kaleleri, yüzlerce düşman ve altmış adet başarı içeren oyun, artık ücretsiz olarak sunulacağından büyük bir oyuncu kitlesine kavuşabilecek.

Ironhide Game şirketinin diğer Kingdom Rush serüvenleri olan Frontiers ve Origins oyunları ise halen 7,89 Türk Lirası ve 5,31 Türk Lirası karşılığında satın alınabiliyor. İsterseniz aşağıda bulunan videonun altında yer verdiğimiz linklerden oyunları indirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kingdom Rush Frontiers İNDİR

Kingdom Rush Origins İNDİR

Kingdom Rush İNDİR

 


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz