49 views / 19 Ocak 2015,Pazartesi / Yorum : 0

Battery charging source and current Programı

 

 

Batarya Programları akıllı telefonların kurtarıcısıdır. Çünkü şarj sorunları kendini göstermeye başladığı zaman, insanlar ne yapacaklarını bilemez. İşte bu tip durumlarda kullanıcılar alternatif olarak bu tarz özelliklere sahip olan programlara yönelirler. Battery adı altında yükselen programlar arasında yeri sağlam olan Charging Source programı, Android telefonlarda özellik ve performans yükselten bir tekniğe sahip.

 

Baterry Programını vereceğimiz Linkten indirerek kolay bir şekilde kurabilirsiniz. Aynı zamanda program Bataryaya yönelik olarak bütün detayları gösterme yeteneğine sahip. Bu sayede bataryaya yönelik olarak detaylarınızı öğrendikten sonra, ısınmalar, şarjı azaltan nedenler ve ne tür riskler var hepsini görebilirsiniz. Temizleme programı olarak görmeyin. Çünkü temizleme değil bir tür risk önleme ve telefonun performansını artırmaya yönelik olarak sorunların çözmeye dahil edilen bir program.

 

İNDİRME LİNKİ: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.promethyl.batterychargingsourcecurrent&hl=tr

 

               Baterry Programı normalde olan şarj azalmalarını düzenleme ve teknik olarak şarjın yükselmesini arttırmaya yönelen bir programdır. Eğer telefonda ısınma sorunu varsa, soğutmaya yönelik olan arkada çalışan programları kapatmak içi öneriler vardır. Bu önerileri uygulayarak telefonu soğutabilirsiniz. Bazı zamanlarda program olarak yüksek yada telefon hafızasını aşan bazı programları yüklemeniz dahilinde, telefonda hatalar meydana gelebilir. Bu hataları en aza indirmek için program kendi önerilerde bulunur.

 

Telefonda bazen PC üzerinde olan aynı hatalara benzer özellikte hatalar çıkabilir. İşte bu hataları siz anlayamadığınız için çözüm yoluna gitmekte zor olur. Bu program sayesinde artık çözüm yolu bulmak hemen mümkün oluyor.

Kaynak : Androidciyiz.netBir Cevap Yazın