Yıl 2016 iken teknolojinin gelişimine akıl sır erdiremiyoruz. Akıllı ayakkabılar, akıllı saatler, akıllı telefonlar derken ne ara bu kadar çok gelişti ve değişti her şey? Kimi zaman bunu kendimize sormuyor muyuz? Akıllı telefonların içerisine giren birçok yenilik, tabletler, akıllı saatler gibi birçok ürünün üretimi bizleri şaşırtmaya yetiyor ve biz bu ürünleri sonrasında kullanıyoruz.

Eğlence ve boş zaman aktiviteleri gibi birçok konuda da akıllı telefonlar bizlere yardımcı oluyor. Canımız sıkıldığını hissettiğimiz anda telefonlarımıza sarılıyoruz. Telefonlarımızda da bizi oyalayacak bir şey mutlaka oluyor. Çeşitli oyunlar ve keyif veren uygulamalar gibi. Sizlere bir oyun önermek istiyorum. Yorumlarını inceledim ve gayet iyi bir oyun olduğu kanaatine vardım. Binlerce yüklenmeye sahip olan bu oyunun adı Best Friends Puzzle Adventure. Oldukça eğlenceli bir oyun olan Best Friends Puzzle Adventure bir zamanlar oldukça popüler olan Candy Crush oyunu ile benzerlik gösteriyor. Peki bu oyunu akıllı cihazınıza nasıl indireceksiniz?

Best Friends Puzzle Adventure oyununu android cihaz kullananlar teknoloji marketlerinden indirebilirler. Google play store güvenli ve hızlı yüklemesi sayesinde sizleri oyunla buluşturur. Best friend puzzle adventure gibi oldukça renkli bir oyuna hızlı bir şekilde kavuşursunuz. Oldukça eğlenceli olan Best friends puzzle adventure oyununu her yaştan birey oynayabilir. Hem çocuğunuz hem siz oynayabilirsiniz bu eğlenceli oyunu.

İndirme linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Seriously.BestFiends


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz