138 views / 20 Ocak 2015,Salı / Yorum : 0

Whatsappa Yeni Özellik

 

               Gün geçmiyor ki çok yeni uygulamalar kendini göstermesin. Whatsapp bu özellikler ve gelişim konusunda en üst seviyede yerini alıyor. Şimdi yeni bir uygulama ve ses getirecek özellikleriyle beraber harika bir deneyim sizleri bekliyor. Whatsappı artık PC üzerinde kullanmak mümkün olacak.

 

Peki ya bunu nasıl? Yaparız. Çok kolay… WhatsRemote denilen uygulama uzun zamandır testlerden geçiyordu. Aynı zamanda Whatsap tabanlı olduğu için, kullanıcıların madur olmaması için de özellikle gelişim daha üst noktalara çıkmış durumda. Bu özellik ile Bilgisayar kısa bağlantı kurulumu yapılarak, sağ taraftan sohbet açılacak. Bu uygulamanın kurulumu oldukça basit olduğu gibi, arayüz olarak da süper bir görüntüsü var.

 

– Görüntü bakımından oldukça iyi durumda

 

– görselliğin yanında, PC üzerinden donmadan sizlerin sevdiklerinizle daha hoş sohbetler etmenizi sağlaması bakımından ideal ve daha hoş

 

– aynı zamanda kurulumu basittir ama program oldukça detaya inilerek, testlerden geçtikten sonra piyasaya çıkmış durumdadır

 

Whatsapp bu uygulama sayesinde, Bilgisayar da daha geniş ekranda sevdiklerinizle beraber sohbeti mümkün kılacak. Viber uygulamasında aslında bu özellik vardı. PC Formatını indirdiğini zaman, telefonunuzda olan kişilerle PC üzerinden görüşmek mümkün oluyordu. Şimdi ise aynı özellik Whatsapp için geliyor. Ancak yeni özellik ücretli olacak haberleri geldi. Bu konuda insanlar neden Ücretli? Acaba diye merak eder durumda. Belli bir süre değil de her zaman olacağı bekleniyor. 1.9 tl olması bekleniyor. Ücreti bir kenara, bizce böylesine süper bir özelliğe her şey değer. Büyük ekranda, donma sorunu olmadan, daha rahat ve daha iyi şartlar altında görüşmenin tadını sizler çıkarmış olacaksınız. Hemen deneyin ve görün.

Kaynak : Androidciyiz.netBir Cevap Yazın