350 views / 20 Ocak 2013,Pazar / Yorum : 0

 

Altın fiyatları zaman zaman düşmektedir. Bu neden ile akıllı kadınlar altın fiyatları düşük olduğu zamanlar da altın satın alarak yatırım yapmaktadırlar. Altınların boşu boşuna durmasını istemeyen bayanlar hoşlarına giden burma bilezik küpe ve zincir gibi çeşitli takılar satın almaktadırlar. Özellikle burma bilezik düğünler de en çok satın alınan takılar arasında yer alır. Gelinin kolun da en çok görünen takılardan biri olarak bilinmektedir. Hoş görünümü ve fiyatının uygun olması insanların ilgisini çekmektedir. Hem de erkek tarafının da kız tarafının da düğün de bilezik takması beklenmektedir.
Altın fiyatlarının düşmesi ile gram altın fiyatları da düşmekte ve daha çok müşteri artışı olmaktadır. Parası yeten çeyrek yarım ve tam altın alırken bir kesim de gram altın almaktadır. Kuyumcuları doldurmak yerine internet üzerinde bulunan altın satış sitelerinden evden otururken resimlerine bakarak birçok çeşit altını bir arada görerek istediğinizi seçip satın almanız mümkündür. Çeşitli seçenekler her zaman ilgi çekmektedir.
İnternette olması da yeni çıkan ürünleri bir an önce görmemiz için yarar sağlamaktadır. Ayrıca kişisel olarak altın takılar üzerine yeni tasarımlar da yapılabilmektedir. Bunun için kuyumcularla iletişime geçilerek istenilen düşünceler paylaşılmakta ve fikirler alınmaktadır. İşçiliği kuyumculara bırakılarak bilezik ve özellikle kolyeler üzerine şaşırtıcı ve zevkine düşkün bayanlar için güzel tasarımlar ortaya çıkmaktadır.

Kaynak : Androidciyiz.netBir cevap yazın