659 views / 01 Aralık 2014,Pazartesi / Yorum : 0

Clean Master İncelemesi

 

                            Adroid Cihazlarda birçok uygulamanın yer alması, telefonların  zamanla yavaşlamasın neden olur. Bu durumda insanlar pek çok uygulama yada kendileri durumu çözmek ister ama bunda başarısız olabilirler. Çünkü akıllı telefonların dilinden nadir programlar anlar. Son zamanlarda gelişen ve kısa zamanda kullanımı oldukça artan Clean Master uygulaması, akıllı telefonların dilinden anlayan en popüler uygulama. Çünkü telefonun yavaşlamaması için iyi bir arayüze sahip.

 

Clean Master arayüz olarak telefonların adeta doktoru oluyor. Telefonunuz çalışan uygulamalar eve arka planda kalan programlar yüzünden ısınır. Bu nedenle de acayip şekilde yavaşlar. Ancak Clean Masteri çalıştırın ve APK Dosyalarına gelerek, orada çalışan ve gereksiz olan bir dünya uygulama olabilir. Hemen bunları tespit edin ve durdurun. İşte o zaman telefonun sıcaklığı düşer ve ısınma ortadan kalkar. İnternette gezmeniz için, Clean Master ön belleği boşaltarak en iyi performansı verir. Bu sayede sosyal ortam üzerinde diğer telefonlara oranla daha çabuk ve hızlı dolaşmış olursunuz.

 

Telefon Hızlandırma özelliği vardır. Bunu kullandığınız zaman telefonunuz anında hızlanır. Ayrıca hızlanan telefonlarınız sayesinde gereksiz olan uzantılar sona erer. Bu sayede batarya ömrü de uzar. Gereksiz Uygulamalar seçeneğinden faydalanarak, bütün gereksiz dosyalar kapanır ve bu sayede telefonun sorunu kalmaz. İşte anında telefonda kaynaklanan boş ve beyni meşgul eden bütün uzantılar da yok olmuş olur. Bitmedi;

 

Antvirüs özelliği de içinde mevcut. Bu uygulama sayesinde özel ve geniş kapsamlı bir arama yaparak, eğer Virüs tehdit edici bir sıkıntı varsa, direk bulur ve kaldırır. Bu sayede Clean Master son derece olumlu ve akıllı telefon için en gerekli program.

Kaynak : Androidciyiz.netEtiketler: ,

Bir Cevap Yazın