Çocuklar, gençler ve yetişkinler bilgisayar kullanırken birçok şey yaparlar. Bilgisayarın ve internetin fırsatlarından yararlanan insanlar kendi ilgi alanlarına, işlerine,  eğitimlerine göre yaptıkları işler değişir. Çocuklar bilgisayarı oyun oynamak, verilen ödevleri araştırmak için kullanırken gençler arkadaşlarıyla konuşmak, araştırma yapmak, video izlemek için kullanırlar. Yetişkinler ise işleriyle ilgili araştırma yapmakta, işlerini tamamlamakta kullanırlar ve bunun gibi daha birçok şey yaparlar. Sizlere gençlerin ve çocukların yapmaktan hoşlandıkları bir şeyden bahsetmek istiyorum.

Elbette bu oyun oynamak, bu eylemden bir türlü vazgeçemeyen çocukların teknoloji geliştikçe oyun alışkanlıkları da değişti. Geçmişte sokakta oynanan çeşit çeşit oyun varken şimdilerde bilgisayarlara taşınan oyunlar sayesinde çocuklar birçok oyunu oynayabiliyor. Dijtial bir ortamda istedikleri her yerde bulunabilen çocukların hayal gücü genişliyor. Birçok strateji ve savaş oyunu sayesinde bir savaş alanında, ev ve bahçe tasarlanabilen bir oyunda herhangi bir evin içerisinde olabilen çocuklar hayal dünyalarını geliştirmelerinde teknolojiye pay düşüyor. Örneğin gençlerin ve çocukların 1999 yılından beri vazgeçemediği bir oyun var. Bu oyun Counter Strike. Aksiyon ve savaş oyunu olan Counter Strike artık bilgisayarlardan sonra android telefonlarınızda. İşte bu müjdeli haber oyun severleri çok sevindirecek. Bilgisayar ya da laptop karşısında Counter Strike oynayanlardan sıkılanlar için çok eğlenceli bir konu diye düşünüyorum. Hem de ikinci bir müjdeli haber daha var elimde. Bu ikinci haber ise Counter strike oyununu multiplayer biçimde oynanma şansının olması.

Bu şans Counter strike oynayanlara iki android telefon kullanıcısının karşılıklı bir savaş yapabileceğini söylüyor. Bu güzel fırsatlardan yararlanmak isteyenler Counter Strike oyununu indirsinler ve hemen oynamaya başlasınlar. Bol aksiyonlu ve heyecanlı savaşlarda rakiplerinizi android telefonunuzla yenebilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz