Akıllı telefon sektörünün tekeli olan Android için yapılan çalışmalar her geçen gün artıyor. Sektöre yeni adım atan yapımcı firmalardan biri olan Bulkypix geçtiğimiz günlerde yeni oyununu piyasaya sürdü. Android oyunları indir kategorisinde yeni oyunları sunan bu firmanın oyununa şu an için Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.
Aksiyon kategorisinde incelediğimiz yapım, 45 mblık küçük boyutu ile göze batmayı başarıyor. Dark Lands, ücretsiz olmasına karşın oyun içi satın alma seçeneklerini oyuncularına sunmaktadır. Bu sayede oyunda yapmak istediklerinizi basite indirgemek istiyorsanız, birkaç ürünü satın almanız isteğinizin gerçekleşmesi için yeterli olacaktır. Şu an için yüzbinlerce kullanıcıya ulaşan oyun Android 2.3.3 ve üzeri sürüm kabul etmektedir.
Oyunun konusuna ve özelliklerine bakacak olursak, öncelikle 2 boyutlu bir yapım ile karşı karşıya olduğumuzu söylememiz gerekmektedir. Kahramanımız, oyuna ismini vermiş bir koşucudur. Fantastik bir kurgu içinde karşısına çıkan kötülüklerden kaçmaya çalışan kahramanımızı hayatta kalması için yardım ediyoruz. Karşınıza gelen sadece kötü karakterler değil. Bununla beraber birçok tuzakta haritada yerini almış durumda. Bu yüzden oldukça dikkatli davranmalı ve yapacağınız hareketlere önceden karar vermelisiniz.
Yunan savaşçısı olarak tanımlanan karakterimizi Spartaküs kaskı ile güçlendirebilirken envanterde bulunan birçok kalkanla da savunmayı arttırabiliyoruz. Oyunun en önemli özelliklerinden birisi ise tek bir moda bağlı kalmamasıdır. Dark Lands; sonsuz mod, macera modu gibi birkaç modu ile oyuncularına keyifli bir aksiyon sunuyor.

Dark Lands indir :
Link 1Link 2


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz