1.314 views / 15 Nisan 2013,Pazartesi / Yorum : 0

fddm

 

Download Manager for Android, Android akıllı telefon ve tablet bilgisayar üzerinden zengin medya içeriklerini cihazınıza indirmenizi sağlayan ücretsiz bir mobil uygulama. Herhangi bir ücret ödemeden telefonunuza indirebileceğiniz bu medya içerikleri arasında videolar, müzikler, duvar kâğıtları ve zil sesleri öne çıkıyor.

Android dünyasının vazgeçilmez rengi olan yeşil tonunun hâkim olduğu sade bir tasarıma sahip olan Download Manager for Android uygulaması, kategorilere ayrılmış içeriğiyle hemen her seviyeden kullanıcıya hitap ediyor. Böylece kullanıcılar sade bir arayüzle ve istedikleri içeriğe kolayca ulaşabilecek şekilde uygulamayı kullanabiliyorlar. Uygulama kullanıcılar için öne çıkan popüler videoları ve diğer içerikleri belirleyerek son dönemlerin en çok ilgi gören içerikleri hazır bir şekilde sunabiliyor.

Mobil dünyada birçok video formatı kullanılıyor. Download Manager for Android uygulaması bunu göz önünde bulundurarak var olan videoları hemen her cihaza uygun bir formatta sunabiliyor. 3GP, MP4 ve AVI bu formatların önde gelen temsilcilerinden. Ayrıca kullanıcılar söz konusu videoları istedikleri kalitede indirebiliyorlar. Böylece mobil internet paketine sahip olanlar oldukça düşük boyutlarda indirme işlemi gerçekleştirerek paketlerinin olumsuz etkilenmesine de neden olmuyorlar.

Popüler müzik parçaları arasında seçim yapmanıza ya da arama yaparak istediğiniz müzik parçasını indirmenize olanak sağlayan Download Manager for Android, internet üzerinden dinleme seçeneği de bulunduruyor. Android oyun ve uygulama keşfetmek isteyenler için zengin bir içerik mecrası Download Manager for Android. Özellikle de son çıkan popüler oyunları ve uygulamaları kolayca keşfedip cihazınıza indirebilirsiniz.

Uygulamanın bünyesinde HTML5 desteğine sahip bir tarayıcı bulunuyor. Bu tarayıcı üzerinden internette dolaşabiliyorsunuz ve karşınıza çıkan Flash içerikleri herhangi bir Flash oynatma uygulamasına gerek kalmadan açabiliyorsunuz. Facebook, Google ve YouTube uygulamanın ana ekranında yer alıyor ve kullanıcılar bu mecralar hızlı bir şekilde ulaşabiliyorlar.

Uygulama üzerinden indirilen videoları ve müzikleri açmak için de herhangi bir başka uygulama ihtiyacınız yok. Zira Download Manager for Android bünyesinde bulunan video ve müzik oynatıcı sayesinde bu videoları kolayla oynatabiliyorsunuz.

Download Manager for Android uygulaması tüm bu yetenekleri ücretsiz olarak mobil cihazınıza taşımayı başarıyor.

 

Ugulama İle İlgili Videolar

indir

Kaynak : Androidciyiz.netBir Cevap Yazın