15 views / 02 Şubat 2015,Pazartesi / Yorum : 0

Dublaj Yaparak Eğlenin

 

                Android Uygulamaları içinde harika olan ve son zamanların en bomba uygulaması olan Dublaj Uygulaması sayesinde çok eğleneceksiniz. Aynı zamanda son zamanların sıkıcı olan, hatta insanı bunaltan daha kötü uygulamalar yerine bu tarz uygulamaların yapılması insanları sevindiriyor. Birçok kategori olarak sınıflandırılan ve zevke uygun şeklinde seçilebilen özelliklere sahip.

 

Dublaj Yaparak Eğlenmek isteyenler hemen bu programı indirim yapabilirsiniz. Dublaj yapmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Film replikleri, Cem Yılmaz gibi Şovmenlerin sözleri, Müzikler, Yabancı Ünlüler, Siyaset, Spor ve diğer aklınıza gelebilecek her türlü komedi türü sizlerle olacak.

 

Dublaj Yapmanın en güzel yolu bu uygulama sayesinde mümkün oluyor. Programı indirmek ve kurmak çok kolay. Aşağı da vereceğimiz Program üzerinden kolayca kurulum yapın ve hemen eğlenmeye başlayın. Çünkü, Dublaj yaparak diğer sitelerde ve Sosyal platformlarda bunu paylaşmakta artık mümkün.

 

http://www.tamindir.com/dubblaj/android/

 

yukarıdaki Uygulamayı indirin ve artık rahatça gezinin. Çünkü Dublaj yaparak eğlenmenin tam zamanı. Her türlü kategori ve sizin seçeceğiniz eğlence kategorilerinin içinden seçimler yaparak hemen kendi dublajınızı yapın.

 

Ekrana bakarak ağzınızı oynatmanız yeterli olacak. Yani seçmiş olduğunuz eğlence programının da ekranda size yansıyan ses üzerinden ağzınızı oynatmanız yeterli olacak. Bu şekilde Dublaj yapacak ve aynı zamanda Facebook, İntegram gibi eğlence platformlarında yayınlamakta mümkün.

 

Sevenleriniz ve takipçileriniz sizi daha farklı yönlerde görmüş olacak. Yani siz eğlenirken, aynı zamanda hayranlarınızda sizle beraber eğlenerek sizi beğenecek.

Kaynak : Androidciyiz.netBir Cevap Yazın