126 views / 13 Mayıs 2015,Çarşamba / Yorum : 0

Android cihazların vazgeçilmezleri olan ikon paketlerinin sayısı gün geçtikçe artmaya devam ediyor. İşte sizlere android cihazlarda kullanabileceğiniz en iyi paketleri hazırladık.

Nevio İkon Paketi

Yuvarlak ve düz tasarım modelleri ile geliştirilmiş olan Nevio, yaklaşık 1750 adetten fazla yüksek çözünürlüğe sahip ikon bulundurmaktadır. Neredeyse her hafta yeni ve farklı ikonlar ile güncelleme yapan Nevio, en iyi ikon paketlerinin başında geliyor.  4.000 çözünürlükte duvar kağıtlarının içerisinde bulunduran bu paketi, Android 4.0 ve üzeri cihazlar içerisinde kullanabilirsiniz.

Nevio İkon Paketi İNDİR

Materis ikon paketi

Materyal tasarım anlayışını içerisinde bulunduran harika ikonları içeren Materis, altı yüz adete yakın yüksek çözünürlüğe ship ikon ve 15 tane HD çözünürlüklü duvar kağıdı ile her geçen gün gelişim göstermeye devam ediyor.

Materis ikon paketi İNDİR

Matterhorn ikon paketi

420 tane ikon ve 12 tane materyal tasarım temalı duvar kağıdını içerisinde bulunduran bu paket kapsamında, en popüler yirmi beş adet launcher uygulamasını da kullanabilirsiniz.

Matterhorn ikon paketi İNDİR

Square ikon paketi

Sadece kare şeklindeki ikonlardan oluşan bu paketin içerisinde toplam 820 tane birbirinden farklı ve kaliteli ikon yer bulunuyor. Ayrıca opüler launcher uygulamaları ile de kullanılma özelliğini taşıyan bu paketi aşağıda yer alan link üzerinden kolayca indirebilir ve cihazınızda istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Square ikon paketi İNDİR

 

GEL ikon paketi

Oldukça farklı bir paket özelliğini taşıyan bu pakette cam temalı ikonlar bulunuyor ve yaklaşık 1000 tane ikon altı tane de çözünürlüğü maksimum seviyede olan duvar kağıtları yer almaktadır. Harika ikonlar ve kaliteli duvar kağıtlarını cihazınızda kullanmak için aşağıdaki linkten paketi indirebilirsiniz.

GEL ikon paketi İNDİR

 

Kaynak : Androidciyiz.netBir cevap yazın