En İyi Android müzik uygulamaları haberimizle yine sizlerle beraberiz.

Akıllı telefon dünyasının sürekli gelişimi, müzik dinlemek için alternatif programları da beraberinde getiriyor. İşte sizlere Android cihazlarda kullanabileceğiniz en iyi müzik programlarını hazırladık.
DoubleTwist

DoubleTwist uygulaması her daim en iyi müzik programlarından biri olma özelliğini her zaman korumakta. Tasarımı son derece sade olan ve görsel öğeleri de içerisinde bulunduran DoubleTwist uygulamasında fazla sayıda ses formatı desteği de yer alıyor. Uygulama içerisinde video tarzı dosyaları da İtunes’e kablosuz bir şekilde aktarabilirsiniz.

Poweramp

En kapsamlı müzik uygulamalarının başında gelen Poweramp, ilk 15 gün boyunca ücretsiz bir şekilde kullanılabiliyor. Uygulamanın tüm özelliklerini bu süre zarfında detaylı bir şekilde inceleyebilir, akla gelmeyecek bir çok farklı detayı kontrol ederek bu uygulamaya sahip olabilirsiniz.

Google Play Music

Sadece bir müzik uygulamasından çok daha farklı özellikleri içerisinde bulunduran Google Play Music zengin müzik kapasitenizi devasa bulut kütüphanesine aktarma özelliğine sahip. Uygulamanın en önemli özelliklerinin başında bulut yetenekleri gelmekte ve müziklerinizi bulut alanına ekledikten sonra cihazınız ile istediğiniz alanda şarkılarınızı kolayca dinleyebilirsiniz.
Shuttle Music Player

Boşluksuz müzik çalma, uyku zamanlaması ve bir çok farklı temayı içerisinde barındıran Shuttle Music Player’in hem ücretli hemde ücretsiz versiyonları yer almaktadır. Uygulamanın ücretli versiyonunu 1 dolara satın alabilir ve programın farklı özelliklerine sahip olabilirsiniz.
Equalizer+

Uygulamanın adından da anlaşıldığı üzere ekolayzır özelliklerini maksimum derecede içerisinde bulunduran Equalizer+ müzik uygulamasında bass geliştirici, beş band ekolayzır ve farklı ekran görüntüleri gibi bir çok özellik mevcut. Uygulamayı internetten ücretsiz olarak indirebilir ve ekolayzır özelliklerini daha detaylı bir şekilde cihazınız üzerinde kontrol edebilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz