En iyi Android video oynatıcılar

Play Store’u tıklayan yüzlerce video oynatıcı uygulaması var, ancak bunları yapmak için zor bir çalışma yaptık. Burada, her biri kendine özgü bir şekilde benzersiz bir kullanım sunan, en iyi Android video oynatıcı uygulamaları için seçtiğimiz seçimlerimiz var.

MX Oynatıcı: En iyi genel deneyim için

MX Player, Android video oynatıcı sahnesinin ustasıdır – sadece çalışır. Tonlarca dosya türünü çalar, altyazı entegrasyonuna ve Android video oynatıcısında bulabileceğiniz en iyi ekran hareket kontrollerine sahiptir. Parmağınızı ekran üzerinde yukarı ve aşağı kaydırarak ses seviyesini ve parlaklık düzeylerini sıkıştırarak kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, izlediğiniz videoyla sezgisel olarak ileri veya geri gidebilirsiniz. Reklamlar unintrusive – sadece duraklama menüsünde görünürler – ancak MX Player’ın dezavantajı, bazı videolarda codec’leri manuel olarak indirmeniz gerekebilir, bu da can sıkıcı olabilir.

MX Player İndir

VLC Oynatıcı: herhangi bir dosya türünü oynatmak için

VLC oyuncusu uzun zamandan beri PC’de ve iyi bir nedenden dolayı vuruldu. Mükemmel işlevsellik ve etkileyici bir özellik yelpazesine sahiptir – sadece herhangi bir şey oynayabilen video oynatıcılardan biridir. VLC, benzer ekran kontrollerini MX Player’a entegre eder, ancak belki de pürüzsüz değildir.

VLC Android İndir

KMPlayer: En iyi kullanıcı arayüzü için

KMPlayer, hem menülerde hem de videolarda gezinmek için çaba sarf etmeden çok sezgisel bir arayüzle birlikte, sorunsuz bir deneyim sunar. Videoları favori olarak kaydedebilir, daha kolay erişilebilir hale getirebilir ve parmağınızı ekranın her iki tarafında yukarı ve aşağı kaydırarak ve videoda gezinerek parlaklığı ve ses seviyesini ayarlamanıza olanak tanıyan bir dizi ekran kontrolü bulunur.

Aynı zamanda, kullanımı kolay bir açılır pencere özelliğine sahip olup, videoyu hareketli bir pencerede oynatmanıza olanak tanıyarak, bir dokunma hareketiyle boyutunu ayarlayabilirsiniz ve üzerine dokunarak duraklayabilirsiniz.

KM Player Ayna Modu İndir

MoboPlayer: istikrar için

MoboPlayer’ın arayüzü o kadar güzel değil, ama güvenilir ve göze çarpan bazı şık özelliklere sahip. Mobo Player, cihazlarında başka bir şeye erişmek için videolarını küçültmek zorunda kalan kullanıcılar için ‘yüzen pencereler’ modunu destekler. Bazı durumlarda bunu yapabilmeniz için videoların kodu çözülmesi gerekir, ancak yine de düzgün bir özelliktir. Ayrıca, ilk yüklediğinizde tüm video dosyalarınızı bulmak için depolama klasörlerinizi tarar. Gerçek video oynatıcının kendisi, listedeki diğerlerinin bazıları kadar güzel değil, ancak diğer alanlarda güçlü ve aynı zamanda yararlı bir çevrimiçi video arama özelliği içeriyor. Başlangıçta çirkin bir arayüz de özelleştirilebilir.

Mobo Player İndir

BSPlayer: Pil verimliliği için

BSPlayer olmayan bir şey, toplam BS. BSPlayer çok sezgisel bir arayüzle gelir ve videolarınızı kolayca aramanızı sağlar. İyi video oynatıcıların klasik özelliklerinin tümüne sahiptir: donanım ve yazılım kodlaması, çok sayıda desteklenen video formatı ve yerleşik altyazı parçaları.

Aynı zamanda donanım hızlandırılmış video oynatımını da kullanır, yani diğer oyunculardan bazılarına göre aküde bir boşaltma değil.

Buna ek olarak, özelleştirme için çok sayıda tema ve skeç mevcuttur. Diğer bir kullanışlı seçenek ise, oynatmanın her zaman videonuzun başlangıcında mı yoksa son çalınan parçanın başında mı başladığını seçme yeteneğidir. Navigasyon için ekran hareketlerini kullanan gerçekten hoş bir video oynatıcı – ilginizi çekiyorsa indirin.

BS Player İndir

Siz ne düşünüyorsunuz? Başka harika Android video oynatıcı alternatiflerini biliyor musunuz?

Android Haberleri 


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz