Sosyal mecraların artması ve gelişimiyle beraber, Instagram fotoğraf ve resim severlerin bir araya geldiği, büyük bir platform haline geldi.

Özellikle geçtiğimiz sene itibariyle yaygınlaşan Selfie veya Türkçe anlamı ile özçekim, fotoğraf paylaşımlarının sayısını oldukça arttırmış oldu.

Fakat, Selfie veya başka bir fotoğrafı anında çekip paylaşmıyor, genel olarak fotoğraflarımızı farklı düzenleme işlemlerine tabi tutmakta, efektler uygulamakta ve filtrelerden geçirmekteyiz.

İşte sizlere Android, iOS ve Windows Phone kullanıcıları için karışık olarak hazırladığımız en iyi ve en yeni fotopraf düzenleme uygulamaları..

Adobe Photoshop Express

Masaüstü programlarındaki kadar özelliği sunmasa da, Android, iOS ve Windows Phone için geliştirilmiş olan Adobe Photoshop Express uygulaması, oldukça başarılı özellikler sunuyor.

Standart olan fotoğrafları biçimlendirme özelliklerini sunmuş olan Adobe Photoshop Express, oldukça fazla sayıda efekt özelliğini içerisinde barındırmakta.

Hızlı ve kullanımı oldukça kolay Adobe Photoshop Express uygulamasıyla, çok hızlı bir şekilde fotoğraflarınızı düzenleyebilir, sonrasında ise sosyal medya da paylaşabilir veya akıllı telefonlarınıza kaydedebilirsiniz.

Androidler için Adobe Photoshop Express İNDİR

İOS için Adobe Photoshop Express İNDİR

WİNDOWS PHONE için Adobe Photoshop Express İNDİR

Retrica

Pek fazla profesyonel olmasa da, popüler olan fotoğraf düzenleme ve kamera uygulamalarının başında gelen Retrica, farklı özellikler sunuyor.

Direkt fotoğraf çekimlerinde efektler uygulayabileceğiniz Retrica programı, iyi bir bir arayüz sunmasa da, sunduğu farklı özellikleriyle en iyi ve en kullanışlı fotoğraf düzenleme uygulamalarından biri olarak ön plana çıkıyor.

Androidler için Retrica İNDİR 

İOS için Retrica İNDİR

PhotoSuite

Oldukça başarılı fotoğraf düzenleme uygulamalarının başında gelen ve masaüstündeki Photoshop programında olduğu gibi katmanlar ile farklı çalışmalar yapabileceğiniz PhotoSuite, denemeye ve kullanmaya değer fotoğraf düzenleme uygulamalarından biri.

Android için Photosuite İNDİR

Picsart

Yine oldukça popüler ve başarılı bir fotoğraf düzenleme uygulaması olan Picsart, Android, iOS ve Windows Phone makinelerde kullanılabilme özelliğine sahip.

İçerisinde bulunan onlarca efekt ve filtre ile fazlası ile başarılı sonuçlar veren uygulama, kullanım rahatlığı ile başarısını göstermeye devam ediyor.

Androidler için Picsart İNDİR

İOS için Picsart İNDİR

Windows Phone için Picsart İNDİR

Autodesk Pixlr

Kullanımı rahat ve kolay olan fotoğraf düzenleme uygulamalarından biri olan Autodesk Pixlr, yine başarılı ve oldukça farklı efektler ile dikkat çekmekte.

Başarılı kolajları kolaylıkla oluşturabileceğiniz, resimler üzerine fazla sayıda font seçeneği ile kaliteli fotoğraflar ortaya çıkarabileceğiniz uygulama ile, sonradan odaklama yapabilme şansına da sahip olacaksınız.

Androidler için Autodesk Pixlr İNDİR

İOS için Autodesk Pixlr İNDİR

 


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz