Android dünyasının en popüler modu, CyanogenMod için fazla sayıda tema bulunmaktadır. Bizlerde sizler için en iyi ve güvenilir CyanogenMod temalarını sıralamaya koyduk. İşte en iyi ve en güvenilir CyanogenMod temaları.

Android aleminin en popüler modu olan CyanogenMod tema desteği özelliği ile oldukça beğeni toplamıştır.

Onlarca farklı tema seçeneği sunan CyanogenMod ile, Android alt yapılı telefonların ara yüzlerine, oldukça farklı görünümler kazandırmaktadır.

Bizlerde en iyi, en güvenilir CyanogenMod temalarını sizler için bir araya getirip buluşturuyoruz. İşte hem görsel anlamda hem de stabilite açısından en popüler CyanogenMod temaları.

Fi
Flat design tasarımına sahip olan Fi, farklı renklerle donatılmış duvar kağıtları ile fazlası ilebaşarılı bir arayüz görünümü sunmaktadır.

Stabilite açısından da sorunsuz çalışma potansiyeline sahip olan Fi teması, kaliteli duvar kağıtları, kilit ekranı ve animasyonlar gibi birçok başarılı özellik sunmaya devam ediyor.

İndirme Linki

Gem Flat

Flat Design yani düz tasarım anlayışı ile geliştirilmiş olan Gem Flat, yüksek çözünürlüğe sahip ikonları ve oldukça başarılı animasyonları ile görsel anlamda fazlasıyla başarılı görünmektedir.

Ek olarak, kendi özel açılış animasyonunu içerisinde barındıran Gem Flat, Android Lollipop tarzı bir görünüm sunmaktadır.

İndirme Linki

Flux

En çok beğenilen CyanogenMod temalarından olan Flux, görsel anlamda en iyi görünüme sahip temalardan biri.

Material Design’ı anımsatan Flat Design temelli tema, yüksek performansı ile dikkat çekmektedir.

İndirme Linki

Lollipop 5.0

Android 5.0 versiyonlu Lollipop, rakiplerine oranla az daha düşük performansa sahip olsa da, görsel anlamda oldukça başarılı.

Lollipop 5.0, animasyonları, multitask görünümü, ikonlar ve daha bir çok farklı özellik ile Android 5.0 Lollipop’a en fazşa benzeyen temalardan biri olarak öne çıkıyor.

İndirme Linki

Objects

Koyu renge sahip tonları ile Material Design anlayışının bir araya topladığı tema olan Object, yüksek performansa sahip temalardan biri olma özelliğini taşıyor.

Animasyonlar içeren uygulama, kaliteli ikonlar, gelişimine devam etmesine karşın, diğer temalara göre biraz daha amatör bir görünüme sahip.

İndirme Linki


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz