Akıllı Telefonun kullanma özellikleri

Türkiye de dahil tüm dünya mobil pazarı çok sıcak bir dönemden henüz çıktı. Gördüğünüz herkesin elinde bir akıllı telefon olmakla birlikte insanlar artık S5 ve HTC One M8 gibi yeni çıkan akıllı telefonlara da gözlerini dikti. Bu insanlar da yeni telefon aldıklarında eski telefonlarını ne yapacaklarını düşünüyordur. Bu gün sizin için eski telefonunuzla yapabileceğiniz 5 şeyi seçtik.

Eski android cihazlarınızı çocuklara vakit geçirmeleri için verebilirsiniz. Yeni bir oyun konsolu olmasa bile küçük yaştaki çocuğunuza veya yakınınıza oynaması için eski telefonunuzu verebilirsiniz. Örneğin misafirliğe gelen çocuklu aileler için en kötü şeylerden biri çocukların yerine duramayıp sorun çıkartmasıdır. Bu noktada işinize en çok yarayacak yegane şey eski android cihazınız. İçine Air Penguin veya Logo Quiz gibi uygulamalar yükleyin ve çocuğa oynaması için verin.

Eski android telefonunuzu Sporda kullanabilirsiniz. Bisiklete binmek ve koşu yapmak akıllı telefonlarla yapılabilecek en güzel şeylerden biri. Telefonunuzdan Müzik dinleyebilir ve GPS yardımıyla nerelere ve ne kadar koştuğunuzu ve daha nicesini görebilirsiniz. Eski telefonunuzun MP3 ve GPS özelliğini spor yaparken çok rahat kullanabilirsiniz çünkü düşüp kırılmasından çekinmeyeceksiniz.

Eski android telefonunuzu arabanızda Navigasyon cihazı olarak kullanabilirsiniz. Navigasyon akıllı telefonlarda kullandığımız en iyi özelliklerin başında geliyor. Ancak sizin de bildiğiniz üzere bu özellik oldukça fazla pil yiyor. Şarj sorununu yanınızda eski telefonunuzu taşıyarak giderebilirsiniz. Gündelik anlamda taşıyın demiyoruz fakat örneğin seyahate çıktığınızda GPS için önce eski telefonunuzu kullanabilirsiniz.

Eski android telefonunuzu değerlendirebileceğiniz diğer bir alan ise Saatli radyo. Telefonunuzda alarm Clock Xtreme Free gibi bir uygulama ile yataktan kalkış işi sizin için daha az travmatik olabilir. Bu İşin güzel yanı esas telefonunuzu siz uyurken kapalı tutabilmeniz. Telefonu uçuş modunda kullanırsanız pil ömrünüz daha da uzun gidecektir. Eski telefonunuzu alarmlı radyo olarak kullanmak isterseniz TuneIn Radio veya radio gibi uygulamaları indirebilirsiniz.

Son olarakta paranoyok bir tipseniz ve evinizi terk ettiğinizde neler olup bittiğini görmek istiyorsanız eski telefonunuzu gizli kamera olarak kullanabilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz