Faceebook, Wireless üzerinden bedava sesli aramalar yapmanıza imkan tanıyan yeni bir uygulamayı tanıttı. Hello ismindeki yeni uygulama, şu an tek olarak Android işletim sisteme sahip olan telefonlarda kullanılmaktadır.

Facebook Messenger, ücretsiz VoIP olarak aramalar yapmanıza izin vermekteydi fakat Hello uygulaması ile daha fazla bilgi sahibi olma imkanı tanımaktadır. Arayanlar hakkında Facebook üzerinden bilgi alan Hello, adres listenizde yer almasa bile şahıs hakkında bilgi gösterebilma özelliğine sahiptir. Uygulama içinden şahıs ve şirket aramaları yapmak da mümkün olmaktadır.

Uygulamanın sesli arama özelliğini henüz Android ve iPhone cihazlara açan WhatsApp uygulamasına ve skype uygulamasına da benzediğini söyleyebiliriz.

Not: Hello uygulamasını yüklemeye çalışıldığında uygulamanın henüz ait olduğumuz ülkede kullanıma açılmadığı iletisini aldık. Bunun sebebi büyük ihtimalle HELLO’nun herkese aynı zamanda değil, yava bir şekilde dağıtılıyor olması. Yine de şansını denemek isteyen arkadaşlarımız aşağıdaki linkten bağlantının olduğu siteye ulaşabilir ve uygulamayı indirebilir.

Facebook HELLO Uygulaması’na BURADAN ulaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz