Warning: getimagesize(/home/androidciyiz/public_html/wp-content/uploads/2014/10/jelly-bean.png): failed to open stream: No such file or directory in /home/androidciyiz/public_html/wp-content/themes/blog/admin/framework/function-vt-resize.php on line 50
83 views / 06 Kasım 2014,Perşembe / Yorum : 0

GALAXY ACE2 JELLY BEAN DONMA SORUNU

 

Globalleşen dünyamızda sürekli olara her alanda değişimler yaşanmaktadır. Bu değişimler insanların yaşamlarının her alanına ulaşmış durumdadır. Bu nedenle insanlarda sürekli olarak bu değişen ve gelişen dünyada kendisine yer edinmektedir ve gelişmeleri yakından takip etmektedir.

 

Ülkemiz , Avrupa’ da yaşanan gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bu takip özellikle teknoloji alanında kendisini özellikle göstermiş durumdadır. Ülkemizde yaşayan kişiler de bu teknolojik gelişmelerden faydalananlar arasındadır. Telefon günümüzde insanların birbirileri ile haberleşmesini sağlayan önemli ürünlerden biri olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle insanlar günümüzde cep telefonlarına büyük bir ilgi oluşturmuş durumdadır. Özellikle cep telefonu alanında akıllı cep telefonları içerisinde bulunduğumuz zaman içerisinde oldukça etkin bir rol oynamaktadır. Bu nedenle birçok insanda akıllı cep telefonları bulunmaktadır. Bu telefonlar aynı zamanda android olarak da bilinmektedir. Galaxy Ace 2 Jelly Bean cep telefonu da akıllı cep telefonları sınıfında yerini almış durumdadır. Bu cep telefonlarında bazı kullanıcılar güncellemelerinde herhangi bir sorun yaşamazken, bazı kullanıcılar da bu güncellemelerini yaparken birçok sorunlar ile karşı karşıya gelmektedir. Bu sorunlar genel olarak,  güncelleme sırasında donma ve  ekranda kasılmaların meydana gelmesidir. Özellikle Galaxy Ace Jelly Bean cep telefonlarında internet sorun oluşturmaktadır. Birçok cep telefonu kullanıcısı bu cep telefonunu kullanırken özellikle internet ile bağlandığında web sitelerden video izlerken donmalar ile karşılaşmaktadır. Bu sorunlar ile sürekli olarak cep telefonu kullanıcıları uğraşmakta ve Galaxy Ace 2 Jelly Bean cep telefonundan memnun kalmamaktadır.  Cep telefonunuzda bu tarz sorunları yaşamak istemiyorsanız öncelikle cep telefonunuza program yüklemelisiniz.

Nova ayarları ile Galaxy Ace Jelly Bean cep telefonunuzda yaşanan sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Bu tür işlemlerde öncelikle internet üzerinden aynı zamanda bilgi de alabilirsiniz.

Kaynak : Androidciyiz.netBir Cevap Yazın