71 views / 23 Ocak 2015,Cuma / Yorum : 0

Galaxy Note 4 Yeni Güncelleme Geliyor

 

                          Note 4 tasarımı, şıklığı, özelliği, donanım ve işletim sistemi hızı gibi birçok yeniliğiyle piyasayı salladı. Kullanıcılar tarafından kusursuz görülen ve aynı zamanda özelliğiyle tüm zamanların en rahat kullanımını veren bir performans özelliğine sahip. Güncelleme konusunda da hızlı ve daha çok güvenli Güncellemeler geliyor. Yeni güncelleme çok şaşırtıcı.

 

Galaxy Note 4 için direk olarak Android 5.0.1 versiyonu gelecek. Evet yanlış duymadınız. Direk ve kesinlikle bu versiyon Note 4 kullanıcılarını bekliyor. Peki neden böyle bir durum oldu?

 

Lolipop güncellemesi elbette hızlı ve en etkili olan güncelleme formatında. Ama 5.0.1 formatı Note 4 modele benzer bir formatta geliştirilen özelliğe sahip. Böyle olması nedeniyle performans olarak bizce telefonun hızını ve güvenliğini daha çok artıracak olan bir özellik. Ancak Note 4 için direk olarak bu versiyonun gelmesi nedendir kaynaklara da bakıyoruz ama bulamıyoruz.

 

5.0.1 çok da gelişmiş bir özellik değil. Android uzmanların ve araştırma yazılımcıları tarafından da bu şekilde yorumlanıyor. Ancak Note 4 için yeteri olacağı söyleniyor. 5.0 güncellemesini yakından kaldıracaksınız. Bu güncelleme tahminen;

 

– telefonu daha etkin kullanma

 

– donma sorunlarını ortadan kaldırma

 

– mesajlaşma hızı, konuşma ve ses kalitesi, HD Kalite

 

– dokunmatik kaydırma özelliğini de hızlı bir şekilde yapmak

 

Note 4 için bu özellikler çok yakında gelecek. Ama önemli olan güncelleme yaparken telefon için en sağlıklı yöntemle bunu yapmak. Zaten Android paylaşım platformu olan Google Play sitesinden bu uygulamaya yönelik ip uçları, güncelleme programını nasıl indirirsiniz ve kurulum yaparken ne yönde bunu yaparsınız bütün hepsini bulmak mümkün olacak.

Kaynak : Androidciyiz.netBir Cevap Yazın