Warning: getimagesize(/home/androidciyiz/public_html/wp-content/uploads/2014/10/wifi.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/androidciyiz/public_html/wp-content/themes/blog/admin/framework/function-vt-resize.php on line 50
134 views / 29 Ekim 2014,Çarşamba / Yorum : 0

Android 4.3 Versiyon Samsung Galaxy S3 Wifi Bağlantı Sorununun Çözümü 

Bazı Samsung modellerinde meydana gelen wi-fi bağlantısı sorunu kullanıcıların zor anlar yaşamasına sebep oluyor. Sıklıkla tekrarlayan Android 4.3 Versiyon Samsung Galaxy S3 Wifi Bağlantı Sorununun Çözümü ile alakalı olan bilgileri sizlerle paylaşacak ve sizi zor durumda bırakan bu problem ile bir daha karşılaşmamanızı sağlamaya çalışacağız. Aağıda sizlere sunacağımız adımları izlediğinizde telefonunuzdaki bu sorunun çözüme kavuştuğunu görecek ve olur olmaz anlarda kesilerek sizi zor durumda bırakan bu sorun ile karşılaşmayacaksınız.

Android 4.3 Versiyon Samsung Galaxy S3 Wifi Bağlantı Sorununun Çözümü için telefonunuzda birkaç ayar değişikliği yapmanız gerekmektedir. Telefonunuzun Ayarlar bölümünden Kablosuz Ağlar seçeneğine giriniz ve wi-fi ayarlarını seçiniz. Statik ip kullan seçeneğini tıklayınız ve kendinize uygun olan ayarları titizlikle uygulayınız. Bu uygulamalar sonucunda wi-fi bağlantısında hiçbir sorun yaşamazsınız. Bu sorunun giderilmesinde sizler için araştırdığımız ikinci bir yol daha var. Bu yolda da izlemeniz gereken adımlar şu şekilde: Telefonunuzu açın açtıktan sonra sırası ile *#0011# imgelerini tuşlayın. Ekranın sol altındaki menü tuşunu tıklayın ve buradan wi-fi’yi seçin. “wi-fi power safe” yazısının altında açık durumda bulunan butonu kapalı konuma getirin. Wi-fi’niz sorunsuz bir şekilde çalışmaya başlayacaktır.

Karşılaştığınız Android 4.3 Versiyon Samsung Galaxy S3 Wifi Bağlantı Sorununun Çözümü bu kadar basit. Yukarıda sizlere sunduğumuz iki adımdan sizin için en uygun olanını telefonunuza titiz bir biçimde uyguladıktan sonra telefonunuzdaki bağlantı sorunları ortadan kalkacaktır. Karşılaşılan bu can sıkıcı problemden kurtulmak bu kadar kolay! Sizi yoran, sık sık internet kesintisi yaşamanıza sebep olan bu can sıkıcı problem ile tekrar tekrar karılaşmamanız için izlemeniz gereken birkaç küçük adım ve uygulamanız gereken birkaç küçük işlem var.

Kaynak : Androidciyiz.netBir Cevap Yazın