225 views / 13 Ocak 2015,Salı / Yorum : 0

Galaxy S6 Çok Yakında

 

                       Bu haber bile sizleri heyecanlandırdı dimi. Evet Samsung markasının Amiral gemisi olan S Serileri, her yıl düzenli olarak yeniliklerle beraber kullanıcılarla buluşuyor. Galaxy s6 serisi markanın yoğun çalışmalarıyla devam ediyor. S6 Modeli tüm hızıyla ve tüm teknik kapasite özellikleriyle beraber sunulacak. Tam olarak özellikleri belli olmasa da, diğer modellerinden farkını yansıtacağı bir takım özellikler de firma tarafından belirtilmeye başlandı.

 

Galaxy S6 Modeli markanın asilliğini ve değerini yansıtacak. Kullanıcılar ve firmanın hayranların yeni modelde ciddi anlamda değişmeleri olmasını bekliyorlar. Bu nedenle Samsung bütün bu özellikleri yansıtmak ve beklentileri tamamen karşılamak için uğraşıyor. Parmak okuma özelliği sayesinde telefonu daha rahat bir şekilde kullanacaksınız.

 

Ayrıca diğer modellerde olan Tema sorunu bu yeni modelde karışınıza çıkmayacak. Çünkü yeni modelde istediğiniz zaman mağazadan direk olarak Tema indirme şansına sahip oluyorsunuz. S6 modelinde tasarım olarak tamamen yenilikler göze çarpıyor. Çünkü metal olarak kasa kendini belli edecek. Zaten markanın sevenleri yen i modelde ekranla beraber metal kasaların olmasını istiyor. Bilindiği üzere Samsung modellerinin kenarları çok çabuk soyulmaya başlayabiliyor. Bu nedenle telefonun yanları metal olursa eğer, daha çok sağlam ve soyulmalara karşı da oldukça korunaklı olabilir. İşte bu nedenle kullanıcıların markadan özenle istekleri bu.

 

Galaxy S6 ekran görüntüsü ve İnç olarak da büyük farkıyla dikkat çekecek. Artık kullanıcıları büyük bir ekranlar telefon kullanma farkını tamamen kullanacak. Telefonu elinize aldığınız andan itibaren artık siz rahatlıklar bu özellikleri büyük bir zevkle kullanmış olacaksınız.

Kaynak : Androidciyiz.netBir cevap yazın