Avrupa’nın öncü telefon üretici şirketlerinin başında gelen Gigaset, HD ses özelliğiyle tasarlamış olduğu S850 modeli sayesinde görüşmelerinde ses kalitesi seviyesini gerçeğe en yakın dereceye taşımayı başardı.

Renkli TFT ekran özelliği, Bluetooth, mini USB girişi gibi pek çok farklı özelliği bir arada toplamayı başaran Gigaset S850, kullanıcılarına HD ses özelliği ile yüksek ses kalitesi ayrıcalığını yaşatacak. HD ses özelliği ile telefon görüşmeleriniz çok daha net ve tam anlamı ile gerçeğe çok yakın bir duruma geliyor.

Yüksek Kapasiteli Hafıza Özelliğe

Gigaset S850 modeli, 500 vCard kayıt yapma kapasitesine sahip hafızası ile sevdiklerinizin numara, isim, ve diğer farklı detayları da rahatlıkla kayıt altına almanızı sağlıyor. Yedekleme yapacağınız kartvizitlerinizi USB sayesinde telefon rehberinize kaydedebilir, Mikro USB sayesinde bilgisayarınıza bağlanarak kolaylıkla rehberiniz ile eşleştirebilme imkanına sahip oluyorsunuz.

Gigaset S850 modeli, ayrıca Bluetooth özelliği ile telefonunuzu kulaklık ile kullanma şansı tanıyor. On iki saat konuşma ve üç yüz saat bekleme kapasitesi özelliğini içerisinde barındıran modelde, daha bir çok farklı özellik yer alıyor.

Yüksek çözünürlüğe sahip geniş renkli ekranı gözlere zarar vermeden ve yormadan kolayca okumayı, menüler arasında hızlı bir şekilde geçiş yapma imkanı tanıyor.

Hem Enerjiden Hemde Cebinizden Tasarruf Edin

Gigaset S850 modeli, geleneksel kablosuz telefonlara göre çok daha az bir enerji tüketimi yaparak hem cebinizi hem de çevrenizi koruyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz