23 views / 04 Şubat 2015,Çarşamba / Yorum : 0

Google TV Yerine Android Tv Geliyor

 

                          Google TV bilindiği üzere insanlar tarafından sevilen ve yayınların donma yada kasma olmadan izlenen bir programdı. İşte bu programın güzel yanı ve diğer yayınlara oranla katça daha üstün olması sayesinde insanlar seviyorlardı. Ancak Güncelleme konusunda kararsız kalan Google TV yerini Android TV’ye bırakmaya hazırlanıyor. Bu haber çıktığı zaman Teknoloji hayranları ciddi anlamda sevindi. Çünkü Android olarak yayına girmesi, İşletim sistemi Android olan telefonlarda neler yapacağınız düşünmek bunu anlamanızda yardımcı olur.

 

Android TV son zamanlarda test aşamalarından da olumlu olarak geçmiş durumda. Yenilenen TV formatı ve hızlı bir şekilde yayınlara bağlanma kabiliyeti gibi teknik donanımlar kendini belli edecek. TV özelliği olarak sıradan bir alt yapısı asla yok. Tamamen gelişen ve Tabletler dışında akıllı telefonlar üzerinde insanların rahatça TV kanallarını izlemeye yarayan devreleri vardır. Bu özellik sayesinde telefon üzerinden de sıkıntısız ve donma sorunu asla yaşamadan doyasıya TV kanallarınızı izlemiş olacaksınız.

 

Güncelleme sorunu bu tarz telefon ve programlar için ciddi sıkıntıları beraberinde getirebilir. Ancak Android TV Güncelleme bakımından son zamanların en ileri teknolojisine sahip olur. Çünkü insanların TV İzleme konusunda Gogleden sonra Anroid uygulamasına da sırçamı durumda. Yayınlanacak olan sürümden sonra devamlı olarak Güncellemeler gelecek. Hızı ve performans attırtmak için, düzenli olarak çalışmalar yapmalıyız.

 

Android TV sayesinde sevdiğimiz diziler, spor ve müzik kanallarından TV izleyerek uygulanması gerçek oluyor. Yani inanlar nerede olursa olsun, bu tarz güzel uygulamalarla beraber TV hayatı devam ediyor. Android uygulamaları indirme bölümünden de rahatça indirilebilinecek duruma gelecek. Bu aşamalardan sonra Google TV ardından Android tüm iştahıyla geliyor.

Kaynak : Androidciyiz.netEtiketler: ,

Bir Cevap Yazın