İnternet kafelerde ya da evlerde saatlerce zaman ayırarak oynamakta olduğumuz GTA bu aralar biraz sıkıntılı günler geçiriyor. Herkesin oldukça merakla beklediği GTA 5 PC sürümü duyuruldu fakat daha ilk günden Torrent’e düşmekten kurtulamadı.

Çıktığı ilk günden bu yana satış rekorları kırmaya devam eden GTA 5, son serisi ile FPS oyunlarını asla aratmayacak şekilde tasarlandı. İlk Play Station 4 için çıkan GTA oyunu dün Steam üzerinden bilgisayarlar için ön indirime açmıştı. Oyunları kısa bir zaman içerisinde kırarak Torrent’e taşıyan Skidrow, bu arada da boş durmayarak GTA 5 PC serisinide hemen Torent’e yükledi. Rockstar Game sitesinin yapmış olduğu açıklamalarda GTA 5 korsan olarak yer almayacak yönündeydi. Fakat Skidrow’un web sitesinde Crack için bir takım hazırlıklar yapılmaya başlandığı açıklaması bulunuyor.

STEAM’DE ÖN İNDİRİME DE ÇIKTI

GTA 5’in PC sürümü bugün itibari ile Steam üzerinden indirilebiliyor. Fakat, oyunu oynamak için kullanıcıların GTA 5’in resmi çıkış zamanını, yani 14 Nisan tarihini beklemesi gerekmektedir.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz