Hava Durumu Uygulaması

AccuWeather

AccuWeather tamamen değiştirildi. Sizlerden gelen geribildirimleri dinledik ve bilgi ve özellik bakımından daha da zengin ve tüm Android akıllı telefonlar ve tabletlerde aynı üstün hassasiyet ve olağanüstü deneyimi sunan bir uygulama geliştirildi.

Ücretsiz olarak hava durumundan etkilenmemenizi sağlayacak özelliklerden birkaçı; Tüm dünyadaki kar buz yağmur rüzgar veya fırtına ihtimaline ilişkin hava durumu uyarıları veriliyor. Belirli sağlık sorunları ve dış mekan etkinliklerine yönelik özelleştirilebiliyor My AccuWeather yaşam tarzı tahminleri yapılıyor. GPS konumunuza bağlı olarak kötü hava uyarıları da dahil olmak üzere iki günlük tahminleri ve saati görüntüleyen ana ekran widget’ı var. Boyutlandırılabilir birden fazla konumlu widget’lar artık daha da fazla hava durumu ayrıntısı bulunduruyor. Kuzey Amerika’nın tümü için radar ve dünya ölçeğinde uydu kapsamı bulunan interaktif Google Maps kaydettiğiniz konumlara ait haritaların anlık görüntüsü de artık barındırıyor.Birçoğu İngilizce ve İspanyolca dillerinde güncel haber ve hava durumu videoları bulunuyor.Hava tahminlerini cihazınızda mevcut sosyal medya uygulamasını kullanarak paylaşabilmeniz için sosyal medya paylaşımı yapılıyor.

Bunun dışında doğru yerel hava tahminlerini ve AccuWeather’dan beklediğiniz özelleştirmeyi de görebilirsiniz.

Genişletilmiş 15 günlük tahminlerle dünya çapındaki konumlar için doğru ve yerel tahminler gösteriliyor. En güncel nem ve yağış yüzdeleri çiy noktası görüş alanı UV endeksi rüzgar hızı artışları ve yönü güneşin doğuş ve batış zamanı ve RealFeel (yerel sıcaklığın gerçekte nasıl hissedildiğini saptamak için birçok hava faktörünü analiz eden AccuWeather’ın özel hava durumu tahmin sistemi) bilgileri ile güncellenen geçerli hava koşulları bulunuyor. Gelecek 5 günün hava tahminlerine genel bakışın yanında 5 gün boyunca beklenen en etkili hava olayını açıklayan yerel hava tahmini özetleri veriliyor. Mevcut konumunuz veya ev konumunuz için geçerli sıcaklığı görüntüleyen ana ekrandaki durum çubuğu bulunuyor. Sınırsız konum kaydedebilme özelliği mevcut. Metrik veya İngiliz birimleri 12 saat veya 24 saat gösterimi ve dikey veya yatay görüntüleme arasında seçim olanağı sunuyor. Amerika Birleşik Devletleri’nde kötü hava uyarıları için anlık bildirimler artık tabletlerde de bulunuyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz