Haftanın Android Uygulamaları

 

              Android Uygulamaları akıllı telefonlarınızdan daha iyi yararlanmanız için sunulan özelliklerdir. Uygulamalar her seferinden değişiyor ve daha farklı yeniliklerle beraber karşımıza çıkıyor. Sizler için haftanın en iyi uygulamalarını göstermek istiyoruz.

 

Sky Map

Google tarafından geliştirilen bu uygulama sayesinde, “ Gökyüzünü” daha canlı bir gözlemleme yapmış olacaksınız. Android için ücretsiz indirme özelliği taşıyan uygulama, Teleskopun da ötesine geçen bir tekniğe sahip. Artık yıldızları, gökyüzündeki hareketleri ve parlayan ayı izleyeceksiniz.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.stardroid&hl=tr

 

Djay 2

 

         Bu uygulama da kullanıcıları için gerçekten harika bir özellik sunuyor. DJ olmak isteyen ama olamayanlar için, akıllı telefonlarında istedikleri müziği yapmaya olanak verecek olan harika bir uyulama.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.algoriddim.djay

 

Perfect Piyona

 

              Piyona çakmayı çok öğrenmek istiyor ama bunun için gerekli malzemeler yada eğitim imkanınız yok. Akıllı telefonlar için hazırlanan bu uygulama sayesinde, parmaklarınızı daha iyi hareket ettirmeye kadar öğreneceksiniz.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gamestar.perfectpiano

 

HERE

 

       NOKİA tarafından geliştirilen ve Google Maps özelliğine sahip bir uygulama. Harita bilgilerinin çok daha geniş ölçekli bir şekilde yüklü olduğu bu uygulamayı indirerek, her yerde rahat bir şekilde yönünüzü bulmak için şans yakalamış olacaksınız.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.here.app.maps

 

 

 


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz