18 views / 06 Şubat 2015,Cuma / Yorum : 0

HTC One M9 Yakında Geliyor

 

                          HTC çok yakında süper bir modelle kendini gösterecek. Yeni “ Amiral Gemisi” olan One M9 hem tasarımı, hem de en son güncellenen  özellikleriyle beraber insanları saracak. Aynı zamanda bu model üzerinde tamamen yeni gelişimler ve daha uygun özellikler yüklenmiş durumda. HTC bu modeline daha çok tarzı ve mutluluğu eklemiş.

 

3 GB Ram desteğiyle beraber yeni model uçacak. Aynı zamanda 32 GB olan dahili hafızası ve yükselme şansıyla beraber bu model tamamen uçacak. Ayrıca telefonda tasarım ve parlayan bir model var. Snapdragon olan İşletim sistemi de telefona ayrı bir hava katacak.

 

Yeni modelde İşletim sistemi olarak Snapdragon ve yeni Bit destekleriyle beraber telefonun hızı daha çok artmıştır. Aynı zamanda, Uygulama ve en yüksek GB oyunlarında bile asla kasma yapmadan oynama şansına sahip olacaksınız. Bu tarz özelliklere sahip olan yeni model telefonunuzla artık siz daha özel bir telefon kullanacaksınız.

 

Gelelim Kamera özelliğine. İşte bu özellik başlı başına efsane olacak. One M9 markasında Kamera olarak şahane bir model sizleri beklemekte. 20.7 MP arka kamera düşünün. Aynı zamanda da One M9 modelinin ekran çözünürlüğüne de hesaba katarak, çekeceğiniz resimleri böylesine dehasa bir ekranda nasıl bakarsınız onu düşünün. Ayrıca 13MP ön kamerası sayesinde SELFİE çekerken ne kadar rahat olacaksınız bir düşünün

 

Harika ön ve arka kamera destekleriyle beraber, tam anlamıyla teknoloji markası olacak olan One M9 modeline şimdiden ön siparişler başladı. Markanın hayranları böylesine süper bir modeli kullanmak için şimdiden can atıyor. Sabredin bu süper model telefon çok yakın zamanda vitrinlerde yerini alacak.

Kaynak : Androidciyiz.netEtiketler: , ,

Bir Cevap Yazın